Προς το περιεχόμενο

Nuendo:"Ανταλλαγή" θέσης στα insert effects;;


Insomniac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

dustuxws 8a prepei na perimenw 1-2 bdomades yia to teleutaio update' date=' ka8oti perimenw thn ADSL sto kainourio mou spiti[/quote'] By the way, what are you doing in London? It must be more that the british cuisine, yes?

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

been there as well mate :> εγω μεν ειχα την 512 τοτε με bt(2000), τωρα πια με το 1/4 απο τα λεφτα που εδινα τοτε παιρνεις 10mbit ntl εκει(14 λιρες νομιζω).

 

Τραβαγα τα μαλλια μου οταν μου ειπε ο κολλητος μου οτι τον πηραν τηλεφωνο να του πουν οτι του κανουν την 3mbit , 10mbit δωρεαν !

 

its worth the wait anyway.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dustuxws 8a prepei na perimenw 1-2 bdomades yia to teleutaio update' date=' ka8oti perimenw thn ADSL sto kainourio mou spiti[/quote'] By the way, what are you doing in London? It must be more that the british cuisine, yes?

Basically, I'm looking for my way into the music industry. I'm also doing a MA in Audio Technology BTW.

url=http://www.soundclick.com/akisk]Akis K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

been there as well mate :> εγω μεν ειχα την 512 τοτε με bt(2000)' date=' τωρα πια με το 1/4 απο τα λεφτα που εδινα τοτε παιρνεις 10mbit ntl εκει(14 λιρες νομιζω).

 

Τραβαγα τα μαλλια μου οταν μου ειπε ο κολλητος μου οτι τον πηραν τηλεφωνο να του πουν οτι του κανουν την 3mbit , 10mbit δωρεαν !

 

its worth the wait anyway.[/quote']

Isws na mhn to epsa3a kala, alla de brhka 10mbps, toulaxiston oxi on-line. Ekana aithsh yia AOL 1Mbps, de shkwne megaluterh h grammh mou.

url=http://www.soundclick.com/akisk]Akis K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου