Προς το περιεχόμενο

Πού μπορώ να βρω τα Diamond pedals?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοι Φιλοι γεια χαρα!!!

 

Θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις καποιο καταστημα που πουλαει diamond πεταλια (memory lane 2, κ.τ.λ.)

 

Ευχαριστω πολυ και καλως σας βρηκα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλώς σε βρήκαμε κι εμείς! :) Λογικά εννοείς ελληνικό κατάστημα κι όχι διαδικτυακό... το μάτι μου είχε πέσει σε κάποιον αντιπρόσωπο αλλά το λινκ του ειναι νεκρό (http://www.koch.gr/).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω πολυ bloody sunday!! Προσπαθω καθημερινα να μπω στο www.koch.gr αλλα τιποτα... Κατεβηκα και στο κεντρο (Αθηνα) στα μαγαζια στα εξαρχεια αλλα ουτε εκει βρηκα τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπάρχουν μερικές αρχειοθετημένες σελίδες εδώ... http://web.archive.org/web/*/www.koch.gr αλλά δεν μου βγάζουν τίποτα...

 

Θα μπορούσες ίσως να στείλεις ένα email στην Diamond στον Καναδά για να σου πουν λεπτομέρειες αλλά ίσως και να'χει κλείσει o αντιπρόσωπος (ο χάρτης στο σάιτ της Diamond λέει ότι η διεύθυνσή τους είναι Αγίου Νικολάου 31Ε στον Βόλο - έχουμε μερικούς Βολιώτες εδώ, δεν ρίχνουν καμιά ματιά αν περάσουν για κανα σουβλάκι από εκεί τριγύρω? ;D )

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολης τους εστειλα οποτε περιμενω απαντηση! Ευκαιρια να τεσταρο και το customer support τους σε μελλοντικο πελατη  ;)

 

ρίχνουν καμιά ματιά αν περάσουν για κανα σουβλάκι από εκεί τριγύρω? ;D )

 

Ασχετο αλλα εχω ακουσει οτι εχει και φοβερα ρακαδικα με συγκλονηστικους μεζεδες!!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα γιατί είναι και ωραία... αρκετά ακριβά αλλά ωραία (έχω δοκιμάσει μερικά και μου άρεσαν).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου