Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικος στον Vintage Modern ???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

:o :o :o ::) ::) ::) μηπως...λεω μηπως αυτα τα δυο δεν ταιριαζουν? δλδ οι megadeth τι ειναι?

 

extreme μεταλλο distortion λεμε τιγκα καφριλες necrophagist,emperor,behemoth και παει λεγοντας

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω εχετε πεσει με το μικροσκοπιο !

Λεω ΕΩΣ ΤΟ ΠΟΛΥ lim max σε πολυ λιγες περιστασεις .... ΑΡΑ δεν θα προτιμουσα κατι σε  jvm !  8)

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tον χαρακτηρα του vintage modern δεν προκειται να τον βρεις πουθενα αλλου. Ειναι ενας παρα πολυ καλος ενισχυτης κ μ'αρεσει αρκετα το gain του κ ειναι αρκετα ευελικτος γι'αυτα που θες. Κ ειναι κ σχετικα φθηνος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για VintageModern. 50W με ΚΤ66... και Greenback που τα συμπαθω. :P

Βεβαια δεν εχω δει απο κοντα ουτε εχω ακουσει... θα τον δοκιμαζα οποσδηποτε σε καποιο μαγαζι.

 

Engl ή Rivera θα το σκεφτομουνα. Τους Engl δεν τους συμπαθω λογω κατασκευης και ....μικρους μετασχηματιστες εξοδου! Κανα δυο που εχω δει δλδ και ακουστικα δεν ειναι στα γουστα μου.

Οι Rivera ειναι μια περιεργη περιπτωση... εχω και εναν σπιτι "δανεικο", εναν 100-212 εχει πολυ καλα καθαρα και καλουτσικα βρωμικα αλλα νομιζω οτι ειναι λιγο ακριβοι για την ποιοτητα τους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου