Προς το περιεχόμενο

Νεες Τσεχες ...κι ωραιες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 κιλα η καθε μια να τ'αφησω ? ? ?

αστες μωρε δεν βαριεσε ...μια ζωη στο πηλοφορι ;D

 

με εβαλε ο φιλος μας ο evris στη μπριζα ...και να δυο τεμαχια για να βρισκονται, μερες που ερχονται. Μια like FIREBIRD και ενα μπασο like M.MILLER JAZZ BASS.

βεβαια θα επιμεινω οτι ...δεν ειναι Τσεχες γιατι ολα δειχνουν απο μια μικρη ερευνα που εκανα, οτι εχoυν σχιστα ματια  ;) αλλα...who cares ?  ;D

μετα απο μια βδομαδα τεστ και ενα σαββατοκυριακο ξεκουραση στη μεση , μονο καλα λογια εχω να πω, και για κατασκευη αλλα και για ηχο.

μεγαλυτερη εκπληξη το μπασο ,πολλες επιλογες και ηχος που με εκανε να το κρατησω πολυ ωρα στα χερια μου.

Η firebird , και γιατι να το κρυψωμε αλλωστε , ειναι ατσουμπαλη στο σχεδιο και δεν την βολευομαι, αλλα οπως μαθει κανεις.

να και δυο φοτο για να πορευεσθε.

;D

 

DSC_0173.jpg

 

 

 

DSC_0178.jpg

 

 

 

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 169
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...δεν ειναι Τσεχες γιατι ολα δειχνουν απο μια μικρη ερευνα που εκανα, οτι εχoυν σχιστα ματια  ;) αλλα...who cares ?  ;D

Και εγώ είμαι για αυτό πια σίγουρος...μεγειές

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ζαχάρωνα μια ωραία Bach Tele αλλά νομίζω ότι παίζει θέμα με παραγγελία μέσω πιστωτικής... Οι Τσέχοι δέχονται μόνο μέσω τραπέζης οπότε που χρόνος για ομορφιές...

Κρίμα πάντως αυτοί χάνουν...

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτα επαιξα τωρα και σταματησα ,γιατι πιαστηκε ο ομος μου.

 

;D sorry για την παντοφλα αλλα ειμαι ξυπολητος...

 

οντως δεν ξερουν απο καρτες οι Τσεχοι , αλλα μεσω τραπεζης , αντι να παρεις ενα παγωτο παρφε με τρεις μπαλλες, παρε μια τελε...(αν εχουν)  ;D

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια αφελή ερώτηση? Γιατί πιστεύετε ότι οι Bach είναι καλύτερες από τις Harley Bendon? Ή από τις sunsmile

http://www.ssmii.com/Product.asp?BigClassName=Guitars&SmallClassName=STL%20Series γιατί από κάπου εκεί τις αγοράζουν...μην ξεχνάτε ότι οι Κινέζοι πάνω από ένα όριο παραγελλίας βάζουν το logo σου επάνω (είχα κάποια στιγμή επικοινωνία μαζί τους και είναι σίγουρο).

Για να σας δώσω και ένα παράδειγμα σύγκρισης τιμών, τα περισσότερα κίτ τους κυμαίνονται κάτω από 100 $

http://www.ssmii.com/Product.asp?BigClassName=Guitars&SmallClassName=Guitar%20Kits

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νι χαου

;)

 

δεν κανω τον κινεζο... ;D

 

συμφωνω με τον Μαραθωνα  ;) και ακομα καλυτερα αυθεντικες κινεζικες  ;D απο Κινα

 

 

 

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marathon ξέρεις κινέζικα;

Όχι, αλλά οι Κινέζοι μιλάνε όλες τις γλώσσες όταν τους κουνήσεις δολάρια μπροστά τους

 

 

συμφωνω με τον Μαραθωνα  ;) και ακομα καλυτερα αυθεντικες κινεζικες  ;D απο Κινα

Εκεί θέλω να καταλήξω, γιατί όχι κατευθείαν και πρέπει να πληρώσω και ένα ενδιάμεσο Τσέχο?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω με τον Μαραθωνα  ;) και ακομα καλυτερα αυθεντικες κινεζικες  ;D απο Κινα

Θα παρακαλέσω τον Faltsoo να ανεβάσει μια φωτο από τη μαϊμού Gibson του...για να καταλάβουν και οι υπόλοιποι τι εννοούμε

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου