Προς το περιεχόμενο

Νεες Τσεχες ...κι ωραιες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα παρακαλέσω τον Faltsoo να ανεβάσει μια φωτο από τη μαϊμού Gibson του...για να καταλάβουν και οι υπόλοιποι τι εννοούμε

 

Προσέχτε τι λέτε, υπάρχουν μαϊμούδες που λέγονται Gibson:

 

2448381394_b0ac3dbda3.jpg

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 169
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επειδή την είδα από κοντά...εάν δεν έγραφε Gibson και έγραφε Bach, κάποιοι θα έγραφαν σελίδες για τη νέα μάρκα που πατάει κάτω τις GibsonFender...η κιθάρα είναι κατασκευαστικά τέλεια και ατυχώς δεν μπόρεσα στη σύναξη να την ακούσω (...οι μικροί έκαναν πολύ φασαρία ;D ;D ;D και δεν μου πήγαινε καρδιά να τους σταματήσω)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεγειες! Στις φωτο φαινονται ωραιοτατες. Αν μεσα στο καλοκαιρι γυμνασω λιγο πλατη και ραχιαιους, θα τσιμπησω και εγω κατιτις  :D

 

Θα χρειαστείς και δύναμη στα μπράτσα, κάτσε να οργανώσω μερικές έκτακτες μπυροποσίες να γυμναστείς με τις κανάτες  ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτος απο τις ''Τσεχες''

που ειναι πολυ βαριες (εδω που τα λεμε ειναι και μεγαλυτερες σε ογκο)

ολες οι αλλες σχιστοματες ειναι μια χαρα .ελαφροτατες.

:)

 

 

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

οντως δεν ξερουν απο καρτες οι Τσεχοι , αλλα μεσω τραπεζης , αντι να παρεις ενα παγωτο παρφε με τρεις μπαλλες, παρε μια τελε...(αν εχουν)  ;D

 

Εγω παντως την Τσεχα μου την ειχα παρει με πιστωτικη .....δεν ξερω γιατι τωρα

αλλαξαν ....

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ψάχνομαι και εγώ για να αγοράσω Bach τι παίζει? Επειδή με βάλατε σε σκέψεις και κυρίως ο Marathon.. Δηλαδή μπορέις να παραγγείλεις απο αυτην την sunsmile και να ζητήσεις να μη γράφει π.χ Sunsmile το headstock και να γράφει Gibson? τι παίζει με αυτό??

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή μπορέις να παραγγείλεις απο αυτην την sunsmile και να ζητήσεις να μη γράφει π.χ Sunsmile το headstock και να γράφει Gibson? τι παίζει με αυτό??

Noμίζω ότι ο Faltsoo έχει ήδη απαντήση σε αυτό...με την φώτο της fake Gibson του. Εάν δεν κάνω λάθος σου χτυπάνε μέχρι το serial number που θα τους πείς.

Η Sunsmile είναι χοντρική, δεν κάνει μία αποστολή, εάν θέλεις ένα κοντεϊνερ ΟΚ. Κάνε ένα search, έχει συζητηθεί το θέμα.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου