Προς το περιεχόμενο

Νεες Τσεχες ...κι ωραιες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 169
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εχω περασει απο το αεροδρομιο 5-6 φορες πηγαινοντας Σουηδια (ΑΛΛΟ οργιο) και μα την Παναγια ελεγα να μεινω εκει. Μετα, οταν εφτανα Σουηδια αλλαζα γνωμη χχεχεχε

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την βλεπω να βαζω κολληριο καθε μερα απο αυτα που θα δουν τα ματακια μου απο γυναικες

Επιτέλους, τώρα αποκτάει νόημα το όλο post, σύμφωνα με τον τίτλο...τόση ώρα είμασταν "εκτός θέματος"

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα τωρα που μου αναψατε φωτιες τι να κανω?

Να παρω μια απο τις πιο φτηνες πχ αυτη http://www.bachmusik.com/en/p101064/bach-st-ma-hb/ που θα βγει γυρω στα 150 με αποστολη να μου φυγει απλα η περιεργεια και αν δεν μου αρεσει να μπορει να πουληθει ευκολα ή να περιμενω 2-3 εβδομαδες (με ρισκο να εξαντληθει) και να παρω αυτη που με... βασανιζει http://www.bachmusik.com/en/p101125/bach-pl-02-flat-tv/ να δω και τι διαολο ειναι αυτοι οι p90?

 

Το make an inquiry σημαινει οτι θα φτιαξουν-παραγγειλουν καποια παρτιδα μονο αν συμπληρωθουν αρκετες παραγγελιες? :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα σοβαρα μιλας οτι το σκεφτεσαι τα 218€ γι αυτο το κιθαρονι?

και μαπα να ειναι ΜΟΝΟ απο τη μουρη τα βγαλες τα λεφτα (ετσι σκεφτηκα κι εγω για τη δικια μου, με ΜΕΓΑΛΗ ευχαριστη εκπληξη βεβαια)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχεις καθολου αδικο, θα ζυγιζω λιγο τα εξοδα του μηνα και μαλλον θα το προχωρησω, φοβαμαι ομως και τον εθισμο, μην μου την βαρεσει και αγοραζω μια καθε τριμηνο ;D

 

Και η δικια σου inquiry ειναι απ οτι βλεπω, λογικα προκειται για καποια εκπτωση σε περιπτωση που παραγγειλεις πολλες.

Αν κολλησω πουθενα κατα την παραγγελια να περιμενεις πμ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από ημι-ιδιωτική συνομιλία με τον ένα εκ των 2 ιδιοκτητων της B&CH έχω να δηλώσω τα εξής;

 

Ο άνθρωπος κόβει τα @@ του ότι τα όργανα ΔΕΝ φτιάχνονται στην Κίνα. Hardware έκ Κορέας. Με τις υγείες σας (μας).

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριοι, πρέπει να εκμυστηρευτώ ότι εξαιτίας του evris χτύπησα κι εγω μια firebird.

Πάρα πολύ καλό το όργανο αλλά αρχίζω να σκαλίζω τα sites για να βρω mini humbackers.

Για βοηθήστε οι πιο εμπειροι (με δεδομένη την κρίση και την τιμή της κιθάρας οι gibson αποκλείονται) :o

;D

Πάνος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου