Προς το περιεχόμενο

Νεες Τσεχες ...κι ωραιες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Τουλάχιστον ισάξιες με Epiphone, νομίζω λίγο πιό πάνω.

2) Τα όργανα πωλούνται κομπλέ.

3) Οι μαγνήτες είναι Artec, δεν χρειάζονται αλλαγή εκτός αν ψάχνεις κάτι "σπέσιαλ".

4) Μεταφορικά+έξοδα τραπέζης να υπολογίζεις κάνα 30ρι. Η συσκευασία είναι τούρμπο, διπλή και φούλ στην πλαστική φυσαλίδα, σου μένουν κιόλας για ψυχοθεραπεία.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 169
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

1) Τουλάχιστον ισάξιες με Epiphone, νομίζω λίγο πιό πάνω.

2) Τα όργανα πωλούνται κομπλέ.

3) Οι μαγνήτες είναι Artec, δεν χρειάζονται αλλαγή εκτός αν ψάχνεις κάτι "σπέσιαλ".

4) Μεταφορικά+έξοδα τραπέζης να υπολογίζεις κάνα 30ρι. Η συσκευασία είναι τούρμπο, διπλή και φούλ στην πλαστική φυσαλίδα, σου μένουν κιόλας για ψυχοθεραπεία.

 

Μαγνητες αξιοπρεπεστατοι. It's a keeper.

 

Δεν ξερω τι μαγνητες ειναι στα "αληθεια" αλλα στην μια απο τις δυο κιθαρες ειχαν πανω τους το logo της B&CH.

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο που θα μπορουσε να ειναι λιιιιγο καλυτερο ειναι να ερχονταν οι κιθαρες με θηκη (με το αναλογο αντιτιμο ασφαλως). Βεβαια φταιω εγω αλλα δεν παραγγειλα και θηκη μαζι και ειδικα με αυτο το σχημα ειναι κομματι δυσκολο να ταιριαξει σε θηκη που ηδη εχω. Δεν πειραζει ομως.

Και οι δικοι μου μαγνητες εχουν πανω το λογοτυπο της Bach. Δεν ξερω τι μερος του λογου ειναι, ουτε αν ειναι alnico κεραμικοι κλπ, απλα ξερω οτι ειναι ΠΟΛΥ responsive αναλογα με το volume (500αρια ποτς περικαλω) και συμπεριφερεται και "χειριζεται" το gain αψογα.

Α οσοι εχετε-παρετε explorer (ζηλεια) μην ξεχασετε να "μεταφερετε το belt ping για να μην "γερνει". Τωρα στεκεται καλυτερα κι απο stratocaster ;D

 

ΥΓ. Σας το πα οτι (πραγματικα συμπτωματικα) τον Οκτωβρη θα παω διακοπες Τσεχια? (Πραγα) ;D ;D Σας το λεω

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ. Σας το πα οτι (πραγματικα συμπτωματικα) τον Οκτωβρη θα παω διακοπες Τσεχια? (Πραγα) ;D ;D Σας το λεω

Σου το είπα ότι οι Bach, δεν είναι στη Πράγα? (μου το είπε η φίλη μου Τσέχα), αλλά στα σύνορα?

Σου το λέω ;D ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ. Σας το πα οτι (πραγματικα συμπτωματικα) τον Οκτωβρη θα παω διακοπες Τσεχια? (Πραγα) ;D ;D Σας το λεω

Mην ξεχασεις φωτο απο το εργοστασιο-βιοτεχνια τους και τις κουτες με τα ιδεογραμματα στην αυλη ;D

 

edit: κριμα  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

playloud Μάλλον εσύ πήρες την δεύτερη που eιχαν σε προσφορα και δεν πρόλαβα και τις δύο εεε???

 

Αναμείνατε παρόμοια explorer και από μενα :D Tαξιδεύει η μικρά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου το είπα ότι οι Bach, δεν είναι στη Πράγα? (μου το είπε η φίλη μου Τσέχα), αλλά στα σύνορα?

Σου το λέω ;D ;D ;D

 

Το ξερω κουτο αγορι, αλλα θα παρουμε αυτοκινητο anyway για να παμε και Μπρατισλαβα (αλλα και Βιεννη). Τι λες τωρα? Θα το δω το εργοστασιο?? ;)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες τωρα? Θα το δω το εργοστασιο?? ;)

Μα τέτοιο κορόϊδο είσαι? Θα πας στη Πράγα...για να δείς το "εργοστάσιο" της Βach??? Εγώ λέω ότι θα δείς "άλλα" πράγματα.

Υ.Γ Στη Πράγα παίζουν φτηνά παλαιοπωλεία με μουσικά όργαναο, είχα χτυπήσει ένα vintage μαντολίνο...αυτά κυνήγα και άσε τα Κινέζικα.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μαντολινο παιζω ΜΟΝΟ tapping.

Ασε, καλα ειναι και τα Κινεζικα. Οσο για τα εγχωρια σιγα μην εβλεπα στη Τσεχια μουσικα οργανα. Την βλεπω να βαζω κολληριο καθε μερα απο αυτα που θα δουν τα ματακια μου απο γυναικες

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου