Προς το περιεχόμενο

Νεες Τσεχες ...κι ωραιες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω ότι έχουμε μάχη Τσεχία vs Κίνα...

 

προς το παρόν μάλλον η Bach είναι λίγο παραπάνω...

Μάλλον δεν έχεις καταλάβει κάτι...οι Τσέχοι αγοράζουν από Κίνα, και βάζουν το logo τους επάνω.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 169
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τότε σου έχω πρόταση...

 

αγοράζουμε και εμείς από Κίνα, ιδρύουμε πολυμετοχική (που είναι και της μόδας) εταιρεία μουσικών οργάνων!!

 

Για σκέψου Marathon Guitars ;ή Noiz Guitars??? Με μετόχους εμάς τους Noizάδες.... ;D ;D ;D

 

O καθένας θα μπορούσε να προσφέρει από το πόστο του....

 

Marathon - Bouzouklerie κατασκευή

 

SuperFunk Τεχνική διεύθυνση

 

Playloud  Ποιοτικός  έλεγχος

 

Evris Προιστάμενος marketing

 

Βluezlick Γραφεία Βορείου Ελλάδος

 

Εγώ ... ας πούμε μηχανογράφηση κλπ κλπ (δεν θα μπορούσα να σας αναφέρω όλους ρε παιδιά ... ;) ;) ;))

 

 

Λέτε?  ??? ??? ??? ???

 

 

 

 

 

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως στάνταρ θα αγόραζα ένα Noiz μπασσάκι... (Είναι και μουράτο το ονοματάκι του forum μας!!) που να παραγγέλνω απο εξωτερικό... Ενώ έτσι... Θα είχαμε και Marathon και Bouzouklerie για custom καταστάσεις!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπογράφω Bouzouklerie αλλά bouzoukleri

Απωχορό.

 

 

Συναρμολογώ εγώ επιβλέπει ο Marathon ποιοτικός έλεγχος από faltsoo προωθεί ο evris και πουλάει ο ffmakis.

 

Boutique καταστάσεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητώ ταπεινά συγγνώμη....Έβαλά ένα e παραπάνω...Πάντως πλάκα στην πλάκα αν βρείτε κεφάλαιο γιατί όχι??? Θα ήταν καλή φάση!!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Κίνα

 

Ε ναι, αν ειναι να υπαρχει εκει θα ειναι ... αλλα ποια ειναι αυτη η μαρκα ρε παιδι μου?

 

Δεν εχω καποιο συναισθηματισμο, ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει, αλλα δεν εχω μπορεσει να βρω (σε εμπορικη μορφη, αμεσα και ευκολα αγορασιμη, καπου στην ιδια Ηπειρο με μας, χωρις δασμους) αυτα που προσφερουν σημερα οι Τσεχοι...

 

Ακομα και οι αναγνωρισιμες μαρκες με μεγαλη γκαμα μοντελων οπως η Squier σε σχεση με το τι προσφερουν οι Τσεχες ειναι ΠΟΛΥ μα ΠΟΛΥ πισω ποιοτικα ως ευτελεια υλικων (nut, ηλεκτρικα, ποτενσιομετρα, ξυλα, ελλειψη bindings, ...) και σχεδιαστικα (ως ομορφια, kate me παντα)... οι δε Cort αν και πολυ πιο "αξιοπιστες" και "σταθερες" απο τις λοιπες κινεζες και αυτες δεν προσφερουν στις ιδιες τιμες ουτε κατα διανοια τα λουσα των Τσεχων.

 

Οποτε μεχρι να βρουμε κατι καλυτερο και φτηνοτερο και ομορφοτερο και και και ... εγω δαγκωτα Τσεχια.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[quote author=funky_bassman link=topic=169032.msg334315#msg334315  Θα είχαμε και Marathon και Bouzouklerie για custom καταστάσεις!!!

Εγώ ρε μάγκες, δεν φτιάχνω...βάφω!

Πάντως πρέπει να μαζευτούμε 1000 άτομα (τόσες κιθάρες χωράει το κοντέϊνερ απο Κίνα)!!!!

 

Evris, έχεις δίκιο σε όλα...απλά δεν σε τρώει η περιέργεια? Δηλ εάν η Τσέχικη έχει 200 ευρώ. κατευθείαν από Κίνα πόσο έχει?...60?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρέσει που με θεωρείτε και custom βίλδερ.

Ρε σεις ο Superfunk έχει κάνει τόσες partfender που δίκαια μπορεί να τον βάλει σε γραμμή παραγωγής ο Suhr.

 

Άρα στην πολυμετοχική εγώ θα φέρνω τις πίτσες και τους φραπέδες.

 

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Playloud το εργαλειο σφυριζΗ απο μακρια :D Γιατι δεν πηρες 2?

 

Τωρα που οι κατοχοι αρχιζουν να αυξανονται ας τους αναγκασουμε να σπασουν την σιωπη τους:

 

1ον. Κατασκευαστικα σε σχεση με τις epiphone και τις squier πως τα πανε? (απαντησε ο evris βεβαια αλλα να χουμε να λεμε)

 

2ον. Στο site αναφερουν πως τα οργανα εχουν μαγνητες αλλα οχι ηλεκτρικα. Οσοι αγορασατε τα παραγγειλατε ξεχωριστα (γυρω στο 10ρι αν θυμαμαι καλα) και τα περασατε ή σας τα περασαν αυτοι και με τι κοστος?

 

3ον. Οι μαγνητες τους ειναι ΟΚ?ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΣ? Σε σχεση με κιθαρες αντιστοιχου κοστους παντα. Θα αλλαξετε τιποτα?

 

4ον. Η αποστολη ενος οργανου ποσο κοστιζει? Τι προμηθεια περιπου κρατανε οι τραπεζες κατα το εμβασμα?

Aν σας ειναι ευκολο περιγραψτε την συσκευασια.

 

Το καθε θεμα πιανει 2.5 μοναδες ;D βγαλτε μας απ το σκοταδι...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου