Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτές με μπαταρίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες,

 

έχετε να μου προτείνετε ενισχυτές που να παίρνουν μπαταρίες? Ή κάποια συμβουλή ή οτιδήποτε...

 

 

δατς ολ

 

θενξ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου πρότεινα τον Yamaha THR10...είναι λιγο ακριβός...αλλά είναι πολυ καλός και είναι πολύ παραπάνω από ένας ενισχυτης που παίζει και με μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου πρότεινα τον Yamaha THR10...είναι λιγο ακριβώς...αλλά είναι πολυ καλός και είναι πολύ παραπάνω από ένας ενισχυτης που παίζει και με μπαταρία.

+1 αν έχεις το budget

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν είναι για τον δρόμο-πεζοδρόμιο ;) κάτι φτηνό και δυνατό, όπως αυτό ας πούμε: http://www.thomann.de/gr/artec_cubix_g2r.htm τους λόγους φαντάζομαι τους καταλαβαίνεις........ ::)  Εάν είναι για το σπίτι, θα συμφωνήσω με τα παιδιά πιο πάνω για τον Yamaha THR10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν είναι για τον δρόμο-πεζοδρόμιο ;) κάτι φτηνό και δυνατό, όπως αυτό ας πούμε: http://www.thomann.de/gr/artec_cubix_g2r.htm τους λόγους φαντάζομαι τους καταλαβαίνεις........ ::)  Εάν είναι για το σπίτι, θα συμφωνήσω με τα παιδιά πιο πάνω για τον Yamaha THR10.

 

Πολύ ενδιαφέρον. Γι αυτό το λόγο το θέλω. Κυρίως να είναι δυνατό για να ακούγεται όξω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pignose.-

 

Δεν είμαι σίγουρος αν θα σε βολέψει για να παίζεις στο δρόμο, μιας και όταν το δοκίμασα δεν είχε και το μεγαλύτερο δυνατό volume. Αλλά αυτό το μηχάνημα είναι έρωτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Pignose.-

 

Δεν είμαι σίγουρος αν θα σε βολέψει για να παίζεις στο δρόμο, μιας και όταν το δοκίμασα δεν είχε και το μεγαλύτερο δυνατό volume. Αλλά αυτό το μηχάνημα είναι έρωτας.

 

Τον δικό μου τον έχω από το 1988. Έχω παίξει και έξω-σε μπάντα με πολλά

κρουστά-έχω παίξει και σε κανονικές συνθήκες χρησιμοποιώντας την έξοδο

που έχει για να μπω στο PA. Τελευταία άρχισα πάλι να τον χρησιμοποιώ στο

σπίτι-τα σπάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου