Προς το περιεχόμενο

Νεες Τσεχες ...κι ωραιες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μία τσέχα στρατ που βρισκόταν μαζί με διάφορες άλλες στην παρέα,ενώ μου είχε αρέσει εμφανισιακά,όταν την κράτησα για λίγο μου έδωσε την αίσθηση "φτηνού" οργάνου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 169
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μία τσέχα στρατ που βρισκόταν μαζί με διάφορες άλλες στην παρέα,ενώ μου είχε αρέσει εμφανισιακά,όταν την κράτησα για λίγο μου έδωσε την αίσθηση "φτηνού" οργάνου.

 

 

Απο τα "φτηνα" οργανα αυτο με την πιο "πολυτελη" ("ολοκληρωμενη"? "ακριβη"?) αισθηση μου ειχε φανει μια Cort M600. Και την απολυτως πιο φτηνιαρικη μου την εδωσε η affinity. Οι τσεχες μου φανηκαν προς το πανω οριο παρα προς το κατω, τις τοποθετω διαισθητικα καπου κοντα στις Epi....

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τσέχα που είχα την ευκαιρία να κρατήσω για λίγο,όντας καλεσμένος από σπόντα (Audiokostas) στο φιλόξενο gathering by the pool του Marathon,του οποίου οι όμορφες εικαστικές παρεμβάσεις πάνω στα όργανα είναι αξιόλογες και μερακλίδικες τουλάχιστον,δεν είναι κριτήριο για όλη τη γκάμα των τσεχίδων(δεν τις γνωρίζω από πρώτο χέρι έτσι κι αλλιώς,ούτε θα ήθελα να θίξω τον ιδιοκτήτη μίας σε καμία περίπτωση).

 

Συμμερίζομαι την άποψη σου αλλά και την όποια διαισθητική ικανότητα σου γιατι ψήνομαι για μια cort m600,σαν αγορά ενός δεύτερου οργάνου-έχω μια strat american standard ήδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 τσέχες κάνουν ένα όργανο που δεν θα βαρεθείς...τέσσερεις τσέχες ένα όργανο που θα ζηλεύουν πολλοί!!!!

Και θα συμπληρώσω χωρίς αστεία...5 Τσεχες, Βουλγάρες κλπ= ένα όργανο που θα σε βγάζει παλικάρι ΠΑΝΤΟΥ και θα το χαρεί και το παιδί σου ακόμα.

Bass, amps and R'n'R!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία τσέχα στρατ που βρισκόταν μαζί με διάφορες άλλες στην παρέα,ενώ μου είχε αρέσει εμφανισιακά,όταν την κράτησα για λίγο μου έδωσε την αίσθηση "φτηνού" οργάνου.

 

το ήξερες εκ των προτέρων πως ήταν τσέχα, έτσι δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Κοιτάζω στο site τους και οι τιμές είναι σε Τσέχικες κορώνες. Τί ισοτιμία έχει με το ευρώ ρε παιδιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο δεν μπορουμε να στο πουμε φιλος,ειναι 7σφραγιστο μυστικο για τους "παλιους" μονο....

 

 

http://finance.yahoo.com/currency-converter#from=CZK;to=EUR;amt=1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν καταγγέλλω για ακόμα μία φορά τον ρατσισμό της κοινωνίας, της microsoft, της google και όλου του trust των μεγαθήριων της internetικής κοινότητας που με αποτρέπουν από το να βρω αυτό που θέλω!!! Χτες έψαχνα 3 ώρες στο google και δεν βρήκα πουθενά unfinished σώματα για μπάσα! Η μάλλον καλύτερα ΒΡΗΚΑ unfinished σώματα αλλά μόνο για look fender και μόνο στη warmoth βρήκα look thunderbird και ibanez (ένα σχέδιο)!!! Εγώ που θέλω σώμα σε στυλ Rickenbacker/Musicman/Ibanez θα πρέπει να καταλήξω στις κακές κινεζοτσέχες/τσεχοκινέζες διότι δεν έχω 1500 ευρώ για να πάρω μεταχειρισμένο ένα όργανο για τα εγγόνια μου???

ΑΠΟΧΩΡΩ!!!

(έχω επηρεαστεί νομίζω από τον Evris)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο δεν μπορουμε να στο πουμε φιλος,ειναι 7σφραγιστο μυστικο για τους "παλιους" μονο....

 

 

http://finance.yahoo.com/currency-converter#from=CZK;to=EUR;amt=1

 

Χμμμ 'ελεγα να γλυτωσω το ψάξιμο σε βαρετά sites με οικονομικά μεγέθη, αλλά απο ότι βλέπω δέν το γλυτώνω το πάλιωμα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου