Προς το περιεχόμενο

Νεες Τσεχες ...κι ωραιες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά έχει "ζορίσει" κανείς καμια BACH να μας πεί και εμάς αν βάζει τα κλάματα με την πρώτη σταγόνα ιδρώτα ή αν συνεχίζει και κερδίζει? :)

Κοίτα μπορείς να είσαι ο πρώτος!!!! Αλλιώς θα σε ενημερώσω προς χριστούγεννα!!!! (πότε να το πάρω το όργανο πότε να το ζορίσω)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 169
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προφανώς και λογικά μιά χαρά θα παίζει κιόλας...και του faltsoo οι Μαίμούδες Gibson, Gibson γράφουν επάνω και μπορείς να τους ζητήσεις και συγκεκριμένο serial number να σου χτυπήσουν. Αυτό δεν σημαίνει ότι ο Faltsoo πιστεύει ότι αγόρασε Gibson που πατάει τις Gibson κάτω.

 

Παρακολουθω τις συζητησεις με τις τσεχες απο την αρχη τους (νομιζω kwstas79 ηταν ο initiator της πρωτης συζητησης). Δεν θυμαμαι να εχω δει καποιον να πιστευει και να εκφραζει εδω στις συζητησεις οτι οι τσεχες του των 200 πατανε κατω κιθαρες των 3000, 5000 κλπ. Αυτο μου φαινεται οτι ερχεται και ξαναερχεται στο προσκηνιο απο τους κατοχους των "ακριβων" κιθαρων σε δουλεια να βρισκομαστε.

 

Ολοι εμεις, που εχουμε καποια "φτηνη" την εχουμε ειτε απο αδυναμια να αγορασουμε μια ακριβη (μαλλον οι περισσοτεροι εδω ανηκουν), ειτε απο επιγνωση οτι θα πανε χαραμι τα οποια εξτρα features της, ειτε απο ανικανοτητα μας να τα αντιληφθουμε και να τα εκτιμησουμε, ειτε (μερικες φορες παρεμφερες με το προτελευταιο αλλα οχι παντα) απο μια αισθηση περι "φουσκας" στο τι παιρνεις και τι δινεις.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα γι αυτό (υποτίθεται) ότι είχαμε μαζευτεί για να τις ακούσουμε σπίτι μου...αλλά για μια ακόμα φορά αποδείξαμε ότι δεν έχουμε ίχνος σοβαρότητας όταν βρεθούμε μπροστά σε μπύρες!!!

Είναι όμως μια καλή επόμενη ευκαιρία όταν ξαναοργανώσει ο yameth καμμία Prova cafe.

 

Εγώ από την άλλη θεωρώ δείγμα ωριμότητας και σοβαρότητας μεταξύ του να της-βγάλουμε-έξω-να-τις-μετρήσουμε και του πιάσε-αλλη-μια-πράσινη-με-τα-κοψιδάκια-και-έλα-να-αναλύσουμε-το-σύμπαν την δεύτερη -ομοφώνως I may add- επιλογή.

 

Να τονίσω απλώς ότι το ζήτημα Τσέχες / Κινέζες / Gibson, προσωπικά με κούρασε

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από την άλλη θεωρώ δείγμα ωριμότητας και σοβαρότητας μεταξύ του να της-βγάλουμε-έξω-να-τις-μετρήσουμε και του πιάσε-αλλη-μια-πράσινη-με-τα-κοψιδάκια-και-έλα-να-αναλύσουμε-το-σύμπαν την δεύτερη -ομοφώνως I may add- επιλογή.

 

Να τονίσω απλώς ότι το ζήτημα Τσέχες / Κινέζες / Gibson, προσωπικά με κούρασε

 

Επαυξανω τοσο στα παϊδακια οσο και στη κουραση. Σα να συντηρειται μια μλκισμνη ανυπαρκτη κοντρα ισα για να περναει η ωρα (που με τα παϊδακια περναει σαφως καλυτερα)

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρός Evris. Τα γραφόμενά μου δεν απευθύνονται σε εσένα. Είσαι απόλυτα συνειδητοποιημένος (και κατανοητός από εμένα) στις λογικές αγορών σου και στην γενική φιλοσοφία σου. Εάν συμφωνώ ή όχι δεν έχει σημασία αφού εσένα σε εκφράζει. Απλά, επειδή μας παρακολουθούν αρκετοί, και οι αποστάσεις μας μεταξύ πλάκας και σοβαρότητας καμμιά φορά ακροβατούν, το ξεκαθαρίζω.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα μπορείς να είσαι ο πρώτος!!!! Αλλιώς θα σε ενημερώσω προς χριστούγεννα!!!! (πότε να το πάρω το όργανο πότε να το ζορίσω)

A! έτσι ε? ;D χαχα! Και μου έρχεται και ζόρικος Χειμώνας!  

Bass, amps and R'n'R!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A! έτσι ε? ;D χαχα! Και μου έρχεται και ζόρικος Χειμώνας! 

Εμ είδες??? Θα είναι πιο θερμός με μία κινέζα με τσέχικο διαβατήριο για τις δύσκολες ώρες!!!! Πάντως επειδή και για εμένα έρχεται δύσκολος χειμώνας θα το χτυπήσω το bach και ας με καταριέται ο Marathon!!!!Αν μου βγάλει 5 μήνες ανέπαφο αξίζει τα λεφτά του!!!! (το ιμπανεζ βέβαια με 300 ευρώ έχει βγάλει ήδη 5 χρόνια!!!!)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ είδες??? Θα είναι πιο θερμός με μία κινέζα με τσέχικο διαβατήριο για τις δύσκολες ώρες!!!! Πάντως επειδή και για εμένα έρχεται δύσκολος χειμώνας θα το χτυπήσω το bach και ας με καταριέται ο Marathon!!!!Αν μου βγάλει 5 μήνες ανέπαφο αξίζει τα λεφτά του!!!! (το ιμπανεζ βέβαια με 300 ευρώ έχει βγάλει ήδη 5 χρόνια!!!!)

Χαχα! και θα σε βγάλει άλλα 15!! Δεν είναι τυχαίο το ότι την Ibanez προσπάθησαν να την πετάξουν έξω από την Αμερικανική αγορά τη 10ετία του 90. Οι άνθρωποι έδιναν ό,τι και η Gibson, Jackson κλπ Αμερικάνικες φίρμες στα μισά λευτα και τα οργανάκια τους έπαιζαν και έπαιζαν ΚΑΛΑ!!

Ναι, ζόρικος Χειμώνας με live... και να σε πουλήσει το BACH και να μην έχεις backup μπάσο...γιατι βαριόσουν να φέρεις.... Τέλος πάντων.

Bass, amps and R'n'R!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου