Προς το περιεχόμενο

Νεες Τσεχες ...κι ωραιες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φημες ομως λενε οτι δεν τολμησες να καρφωσεις Τσεχα σε ενισχυτη , γιατι φοβηθηκες

μηπως πεταξεις τις δικες σου .....(στην πισινα)   ;D

 

ουτε τις κινεζες τολμησε κανεις να καρφωσει

στον ενισχυτη.... γιατι μετα ...

μπορει να ειχαμε ...την καταρευση του χρηματιστηριου.. ;D

και πανε οι επενδυσεις  ;D   ;D   ;D

 

Eίπα χθές ΑΠΟΧΟΡΟ...και κάποιοι "φίλοι" βρήκαν ευκαιρία...

Ας βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους. Για να μάθουν και οι υπόλοιποι, κάναμε μια μικρή μάζωξη με θέμα τσεχοκινέζικες κιθάρες. Μια καλή ευκαιρία να τις δούμε από κοντά, να τις ακούσουμε. Κάποιοι ήρθαν, κάποιοι άλλοι με πρόφαση τις γυναίκες τους όχι, (έαν προκληθώ θα τους δώσω ξερά!!!).

Μας έστειλε και ο dkall και ένα ενισχυτή για να τις ακούσουμε γιατί ως γνωστόν εγώ δεν έχω ενισχυτή (γιατί δεν τον χρειάζομαι).

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΡΦΩΣΩ στον ενισχυτή?

ΕΓΩ ΕΨΗΝΑ στο bbq!!!! Δύο χέρια μου έδωσε ο Θεός και δεν σας προλάβαινα όλους.

Εσείς γιατί δεν τις βάλατε στον ενισχυτή? εεεεεε?

Γιατί την πέσατε στις μπύρες και στα μεζεδάκια...τέτοιοι μουσικοί είστε ΟΛΟΙ.

Αφού θέλετε όμως πισινομαχίες (χωρίς μπρατσάκια)...όποτε θέλετε. Οργανώστε ένα μετά τις 20 Αυγούστου. Απλά να ξέρετε ότι την επόμενη φορά, καλεσμένος θα είναι και ο ffmakis με κανα2 από τις "μοντέλες" του. Να δώ θα αντέξετε στα λούσα και στα μεγαλεία?

 

Τώρα χωρίς πλάκα, οι κινέζικες του faltsoo, έριχναν στα αυτία (από οπτικής και χειροπιαστής αίσθησης) στις φτωχές τσέχες.

 

Συνεχίζω...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 169
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τώρα χωρίς πλάκα, οι κινέζικες του faltsoo, έριχναν στα αυτία (από οπτικής και χειροπιαστής αίσθησης) στις φτωχές τσέχες.

μα αφού και οι Τσέχες, Κινέζες είναι, τόσο μεγάλη διαφορά έχει Κινέζα από Κινέζα?

Δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί... Ας εξηγήσουν οι ιδιοκτήτες!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε τι χανω και παιζετε μπαλλα χωρις τον ξενοδοχο

 

(για τους μεζεδες λεω) :)

 

Επρεπε να φερω το εξπλορι να γινει ζημια και μετα να δεις τον Μακη να πουλαει καμμια μοντελα για να παρουμε 3.000 κιλα παΐδακια για καλυψετε την θλιψη

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 200 την μεση τσεχα και 3000 την μεση VOS μια προταση κοντα στην πραγματικοτητα θα ηταν:

15 τσεχες σε ολα τα χρωματα και σχεδια, κρεμασμενες ολες μαζι ταυτοχρονα στην πλατη σου, κανουν ενα οργανο που το σηκωνεις ευκολοτερα απο μια VOS.

 

Αντί να πάρεις 15 τσέχες, μπορείς να πάρεις 100 αφίσες με τσέχικες κιθάρες. Θα καλύψεις μεγαλύτερο μέρος τοίχου, θα έχεις ποικιλία, θα σου κοστίσει φτηνότερα, μπορεί να παίζουν και καλύτερα στο μάτι...και ως γνωστόν φάτε μάτια ψάρια.

 

...όταν αρχίσουμε να καταλαβαίνουμε (κατασκευαστικά, χρονικά, ποιοτικά...) και την διαφορά πολυουρεθάνης-νίτρου (και όχι μόνο), θα πάψουμε να κάνουμε χαζές συγκρίσεις VOS vs ότι θέλετε

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε τι χανω και παιζετε μπαλλα χωρις τον ξενοδοχο

Στο επόμενο είσαι καλεσμένος, αρκεί να φέρεις την Τσέχα σου...και τις Σουηδέζες φίλες σου.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αφού και οι Τσέχες, Κινέζες είναι, τόσο μεγάλη διαφορά έχει Κινέζα από Κινέζα?

Δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί... Ας εξηγήσουν οι ιδιοκτήτες!!!

 

Ας μπούμε λίγο στη λογική. Όταν μια Bach έχει 200 ευρώ, ο Bach δεν έχει κέρδος? Πιστεύεις ότι στη χαρίζει γιατί είναι καλό παιδί? Βεβαίως και δεν σε νοιάζει αρκεί αν αγοράσεις φτηνά αλλά όταν γνωρίζουμε ότι στα όργανα το κέρδος είναι 100% (άντε να πούμε ότι του Bach είναι λιγότερο) το όργανο κοστίζει 100 ευρώ. Πές μου εσύ τι αγοράζεις....ιστορία?, τεχνολογία?, καλά υλικά?

Του falrsoo είναι πιο customshop ιστορίες. Μιλάει με τον luthier και την κάνει πιό στα μέτρα του (νομίζω). Και εγώ μίλησα με τον συγκεκριμένο και του ζήτησα μόνο σώμα-μπράτσο χωρίς ηλεκτρικά και finish και δεν μου απάντησε ποτέ!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτά που λές, σε έχουν βάλει όλοι στις μαύρες λίστες.

Σε λίγο ούτε τσιγάρα από πακιστανό περιπτερά δεν θα μπορείς να ψωνίσεις.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΟΧΟΡΩ.....

 

μεχρι να γινει η επομενη μαζωξη

να φαμε , να πιουμε...

και τις κιθαρες δεν ακουμε.

 

;D  ;D  ;D  ;D  ;D

 

 

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ μίλησα με τον συγκεκριμένο και του ζήτησα μόνο σώμα-μπράτσο χωρίς ηλεκτρικά και finish και δεν μου απάντησε ποτέ!!!!

Δηλαδή δεν υπάρχει περίπτωση να βρω σώμα και μπράτσο για Rickenbacker? Έχω φάει τα μάτια μου στο search και δεν βρίσκω τίποτα πουθενά!!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου