Προς το περιεχόμενο

Οι Rock stars στα νιάτα τους!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε μήπως είναι συγγενείς;;;;

 

3627842221_154e2f087d_o.jpg

 

Έχω λυώσει από το γέλιο.,. ;D :D ;D :D

ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα έγραψες φίλε τώρα θα γελάω μέχρι θανάτου!!!! lol ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

O Tyler στα νιατα του δεν μοιαζει σαν να πηγε μπροστα, μπροστα σε συναυλια του Townshend ενω πριν ειχε βαλει τζελ και μακιγιαζ αναβραζωντα στις ηχητικες δονησεις? Και οι ωμοι του ειχαν μαγκωσει με αυτους αλλωνων λογω κοσμοσυρροης? Μαλιστα πηγες λενε πως εκει ανακαλυψε και το ταλεντο στις ψηλες νοτες.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι ο θεος τον λυπηθηκε και του εστειλε τον αγγελο.

 

liv-1.jpg

 

εγώ θέλω να πιστεύω πως ο θεός μας λυπήθηκε και δεν του έδωσε σπερματοζωάρια με χρωμόσωμα y.

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θέλω να πιστεύω πως ο θεός μας λυπήθηκε και δεν του έδωσε σπερματοζωάρια με χρωμόσωμα y.

Ναι αλλά φαντάζεσαι την έκπληξή του όταν ανακάλυψε ότι η κόρη του είναι...elf?????

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που τον ξαναβλέπω σε νεανική ηλικία, από την μύτη και πάνω δεν μοιάζει λίγο με την Βασιλειάδου;;

 

Eιναι βαθια η τρυπα του λαγου...

 

cr4vtqcnawu9ode.gif

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Tyler δεν μοιάζει σαν να έγραφε παλιά στο ΝΟΙΖ για ξύλα και μετά να αποχώρησε όταν κατάλαβε τι κακό έκανε στον εαυτό του και τους γύρω του;

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Tyler δεν μοιάζει σαν να έγραφε παλιά στο ΝΟΙΖ για ξύλα και μετά να αποχώρησε με τον evris όταν κατάλαβε τι κακό έκανε στον εαυτό του και τους γύρω του;

 

Fixed.  ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου