Προς το περιεχόμενο

Custom καμπινα 1Χ12 χωρις μεγαφωνο...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον επεσε στα χερια μου ενα 12αρι celestion 100w 8o

http://www.tubeampdoctor.com/product_info.php?cPath=37_40&products_id=379

 

θα ηθελα να βρω μια καμπινα να το βαλω, αλλα σε οτι εχω βρει μεχρι τωρα το κοστος ειναι απογορευτικο(για μενα)

πχ στο παραπανω site.

Μηπως εχετε κατι στα υποψιν;

 

Ευχαριστω

έχω και δικαιώματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τις tubetown που σου ειπε ο earendil εχουν ακουστει καλα λογια...για τις benton οχι και τοσο...

και εγω που σκοπευω να παρω μια καποια στιγμη μαλλον tubetown θα παρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ακριβες για... ξυλινες κουτες :-\

 

Αν σου αρεσει αισθητικα η harley benton τσιμπα την, εγω παντως θα επαιρνα την epiphone http://www.thomann.de/gr/epiphone_valve_junior_1x12_cabinet.htm που εχει καλυτερο μεγαφωνο και σχετικα επωνυμο το οποιο μπορεις και να πουλησεις εαν θελεις, οποτε σου κοστιζει ελαχιστα περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ακριβες για... ξυλινες κουτες :-\

 

Απεναντίας, είναι μάλλον στη σωστή τιμή για ξύλινες κούτες, η Benton και η Epi είναι στην καλύτερη των περιπτώσεων νοβοπάν. Και μιλάω αποκλειστικά για το κόστος των πρώτων υλών και της τεχνικής που εφαρμόζεται στη μία και την άλλη περίπτωση, όχι για θέματα ήχου. ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Epi ειναι απλα απιστευτη για τα λεφτα της, και σε κατασκευη αλλα και σε ηχο. Και αφου ο φιλος εχει ηδη μεγαφωνο, μπορει να παρει την Epiphone και να πουλησει το ladyluck (η και αυτο που εχει τωρα, αν του αρεσει περισσοτερο το ladyluck).

 

 

Υ.Γ. Παραλιγο να προκαλεσω (παλι) την Οργη του Σουπερφα(ν)κ παλι καλα που το διορθωσα πριν ποσταρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορια με το epiphone εχω κατι διαφορες με τα ohm

η καμπινα που θελω να φτιαξω ειναι για 8

 

οσο για το παρε και πουλα(δε λεω καλο σπορ), βαρεθηκα να μαζευω τοσα χρονια και να τα σκοτωνω μετα....

εξαλου το ηχειο το εχω ηδη για πωληση-ανταλλαγη εδω στο νοιζ, αλλα δε βλεπω να φευγει και ειπα να το εκμεταλλευτω με το λιγοτερο δυνατο κοστος-καλητερο αποτελεσμα ;D ;D ;D

 

και ευχαριστο για τις απαντησεις  :-*

έχω και δικαιώματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορια με το epiphone εχω κατι διαφορες με τα ohm

η καμπινα που θελω να φτιαξω ειναι για 8

 

εχεις  μπερδευτει λιγακι,η καμπινες δεν εχουν....ohm  ;D θα "παρουν" τα ohm του μεγαφωνου που θα τους βαλεις,η συγκεκριμενη Epiphone ειναι σουπερ καμπινα (ειδικα για τα λεφτα της)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου