Προς το περιεχόμενο

Guitarfetish guitar kits


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βέβαια (ως συνήθως), ξεφύγαμε από το αρχικό ερώτημα με τα κιτ και τις Τσέχες. Με τέτοιες τιμές...η ερώτηση παραμένει...πόσα χρόνια πριν από εμάς, οι Guitarfetish είχαν ανακαλύψει την Κίνα?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τι το θές ρε τρελλέ?...μετά τις Τσέχες θα τη πέσεις και στις Κινέζες???? Φτιάξε μια σοβαρή κιθάρα!!!! Πές στις σουηδέζες να σου φέρουν μια Flaxwood kαι θα με θυμηθείς

 

και θα τη δώ και εγώ που έχω μια περιέργεια...

 

marathon τσεχικες ξε-τσεχικες, κινεζικες ξε-κινεζικες εγω αυτο που ξερω ειναι οτι εχω ενα ΠΟΛΥ καλο οργανο (προσεξε ΔΕΝ βαζω την εκφραση "για τα λεφτα του").

Τωρα, αν ειναι καλυτερη απο βος βοσσου μικρουτσικο και γιουροβυζια δεν με ενδιαφερει ποσως.

Τωρα με τους σουηδους, ειμαι τοσο απορροφημενος με τις γυναικες τους που δεν εχω χρονο να ασχοληθω με τις κιθαρες τους. ;D

Κι αυτες με την τσεχικη τις ριχνω ;)

 

Για να ειμαι και στο θεμα, απο fetish εχω ψωνισει και μαγνητες (αρκετα καλοι) αλλα και hardware το οποιο ηταν κατα γενικη ομολογια μαπα. Στραβες βιδες, rim μαγνητων που δεν ταιριαζαν στην (Gibson) les paul μου και αλλες τετοιες ομορφιες

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://store.guitarfetish.com/xv3surofi1.html

γιατί κάποιοι αγοράζουν Τσέχες?

 

...μιλάμε για 150$ δηλ 110 ευρώ? (και 98$-70 ευρώ μεταφορικά?)

 

180+25% τελωνείο 225

Και άντε πότε θα ρθει (όχι ακόμα κύριε, εξάλλου πριν 3 βδομάδες μπήκε τελωνείο, περιμένετε)

Και δεν φαίνεται να είναι είναι ότι καλύτερο στη κατηγορία φθηνού.

Οτι λένε οι μαγνήτες.

Το αντίστοιχο σε tele hollow με p90 το βρίσκεις πιο φθηνά και Ευρώπη......... ;D

Oh yes....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αντίστοιχο σε tele hollow με p90 το βρίσκεις πιο φθηνά και Ευρώπη......... ;D

Oh yes....

Μπορεί...αλλά σε ΕΥΡΩ. Μην ξεχνάμε ότι ο ντόλαρς είχε φτάσει (και προσευχόμαστε να ξαναέρθει) στο 1.60...

Εμένα γιατί από uS μου έρχονται στην ώρα τους όλα? Οκ δεν έχω αγοράσει κάτι που να σκάλωσε (λόγω μεγέθους) σε τελωνείο

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί...αλλά σε ΕΥΡΩ. Μην ξεχνάμε ότι ο ντόλαρς είχε φτάσει (και προσευχόμαστε να ξαναέρθει) στο 1.60...

Εμένα γιατί από uS μου έρχονται στην ώρα τους όλα? Οκ δεν έχω αγοράσει κάτι που να σκάλωσε (λόγω μεγέθους) σε τελωνείο

Μιλάω με τρέχουσες συναλλαγματικές αναλογίες πάντα.  ;)

Και αν μπουν στο παιχνίδι τα μεταφορικά, τότε η Αμερική το χασε το παιχνίδι.

Και ούτε λέω για τελώνια και τελωνεία.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάω με τρέχουσες συναλλαγματικές αναλογίες πάντα.  ;)

Και αν μπουν στο παιχνίδι τα μεταφορικά, τότε η Αμερική το χασε το παιχνίδι.

Και ούτε λέω για τελώνια και τελωνεία.

Μα εκεί είναι όλο το παιχνίδι τα τελευταία χρόνια με τις αγορές από uS...oi συναλλαγματικές αναλογίες! Θέλω ένα headless Moses (καλά δεν καίγομαι κιόλας) και περιμένω τον δολάριο στο 1,50-1,60...τα μεταφορικά τα ξέρουμε από πρίν. Τώρα μεταξύ μας λές για τελωνεία αλλά και στους Τσέχους που ζήτησα μια Headless bridge μου είπαν όταν παραγγείλουν γιατί δεν έχουν...από Σεπτέμβριο και βλέπουμε...και αυτοί βλέπεις έχουν θέμα με τα (κινέζικα) τελωνεία!!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου