Προς το περιεχόμενο

Is there anybody out there ???


m_aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">Παίδες' date=' ήρεμα... Αν και είμαι μόνο 22 και δεν ξέρω από παιδιά, νομίζω πως είναι λάθος να τους πασάρουμε τα παδικά μας όνειρα. Και εγώ ήθελα από μικρός να ασχοληθώ από μουσική, αλλά μόλις πριν 2 1/2 χρόνια πήρα το πρώτο μου μπάσο... Δεν θα πάρω στο παιδί μου από τα 3 του χρόνια μπάσο, λόγω των δικών μου ψυχολογικών, για να γίνει Victor Wooten! Εξάλλου νομίζω πως θα ήταν καλύτερο το παιδί μου να ξέρει άλλο όργανο για να τζαμάρουμε μαζί!!! Δεν συμφωνείτε? Γκρουπ 2 και 3 γενεών... Αι γενεαί πάσαι...<SPAN lang=EN-US style="mso-ansi-language: EN-US"><?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

[/quote']

 

Φυσικά και δε μίλησε κανένας για κανέναν είδους εξαναγκασμό, ούτε εκτόνωσης παιδικών ψυχολογικών απωθημένων. Αναφερόμαστε σε μια κατάσταση που έρχεται φυσιολογικά και γλυκά.

Σίγουρα, θα είναι καλύτερο ο γιος, ή η κόρη να παίζει άλλο όργανο από κιθάρα, για να έχουν πιο πολύ ενδιαφέρον τα σόλο, γιατί ζωή (στη μουσική) χωρίς σόλο δεν υπάρχει. Μην φτάσει δηλαδή η φάση στο στυλ των G3... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">Παίδες' date=' ήρεμα... Αν και είμαι μόνο 22 και δεν ξέρω από παιδιά, νομίζω πως είναι λάθος να τους πασάρουμε τα παδικά μας όνειρα. Και εγώ ήθελα από μικρός να ασχοληθώ από μουσική, αλλά μόλις πριν 2 1/2 χρόνια πήρα το πρώτο μου μπάσο... Δεν θα πάρω στο παιδί μου από τα 3 του χρόνια μπάσο, λόγω των δικών μου ψυχολογικών, για να γίνει Victor Wooten! Εξάλλου νομίζω πως θα ήταν καλύτερο το παιδί μου να ξέρει άλλο όργανο για να τζαμάρουμε μαζί!!! Δεν συμφωνείτε? Γκρουπ 2 και 3 γενεών... Αι γενεαί πάσαι...<SPAN lang=EN-US style="mso-ansi-language: EN-US"><?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

[/quote']

 

Φυσικά και δε μίλησε κανένας για κανέναν είδους εξαναγκασμό, ούτε εκτόνωσης παιδικών ψυχολογικών απωθημένων. Αναφερόμαστε σε μια κατάσταση που έρχεται φυσιολογικά και γλυκά.

Σίγουρα, θα είναι καλύτερο ο γιος, ή η κόρη να παίζει άλλο όργανο από κιθάρα, για να έχουν πιο πολύ ενδιαφέρον τα σόλο, γιατί ζωή (στη μουσική) χωρίς σόλο δεν υπάρχει. Μην φτάσει δηλαδή η φάση στο στυλ των G3... :wink:

 

το έβαλες στην σωστή βάση ... ΑΨΟΓΟΣ !!! Εδώ έρχεται το απωθημένο ενός που έπαιζε πχ δεύτερη κιθάρα :twisted: και αναγκάζει το παιδί του να παίζει ακόρντα για να σολάρει αυτός (... γ@#5^$το πρέπει να πάω σε ψυχολόγο !! 8O )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε πάω πάσο!!! Και γω με τον πατέρα μου πάω σε συναύλιες, από Deep Purple&και Jethro Tull&σε κλασσική μουσική και μετά jazz.&Είναι σημαντικό να υπάρχει επικοινωνία, και πάνω από όλα&τα παιδιά να μάθουν πως πέρα από την δουλειά και το χρήμα υπάρχει η ψυχή και το συναίσθημα, και οτί πρέπει να εκφραστούν με κάποιον τρόπο...

arpe Diem

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά γιατί όλοι γράφετε λάθος το nickname μου? :(

ELAVD :lol:

 

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....πωπωπω..........σορυ... :oops: βλεπεις δικαιολογουμαι...καμια 45ρια ωρες χωρις υπνο...πωπωωωωω...σορυ ELAVD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου