Προς το περιεχόμενο

Is there anybody out there ???


m_aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φανταστικός διάλογος του m_aztec με τον γιο του:

Γιος: Μπαμπά δεν έχεις το Θεό σου! 3 σετ D'addario πήρα τις προάλλες' date=' και μου τα έχεις χρησιμοποιήσει και τα 3 εσύ!

[b']Μπαμπάς:[/b] Ε τι να κάνω? Αφού ξέρεις ότι πωρώνομαι με SRV και τα καντίνια δεν αντέχουν από τα πολλά bends... ¶ντε για να σε αποζημιώσω θα σου αγοράσω εκείνη τη Suhr που σου άρεσε!!

Γιος: Σ'ευχαριστώ μπαμπά!! Κι εγώ σου υπόσχομαι ότι στο εξής δεν θα βάζω στο τέρμα τον Twin σου και δε θα "κλέβω" τα licks σου! Α! και τώρα που το θυμήθηκα, τι ώρα είπαμε ότι έχουμε πρόβα με τα παιδιά το απόγευμα? Σε πειράζει αν δανειστώ για σήμερα το πολυεφέ σου?

 

Και πάει λέγοντας... :D:D:D

 

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ m_aztec !!! ;)

 

τι στο καλό εκτός απο κιθάρα κάνει και υποκλοπές !!!!!!! 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τι στο καλό εκτός απο κιθάρα κάνει και υποκλοπές !!!!!!! 8O

 

:lol::lol::lol::lol:

 

Αλήθεια, τι εννοείς με το 5hrs=5min??? Δεν το πιάνω...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι στο καλό εκτός απο κιθάρα κάνει και υποκλοπές !!!!!!! 8O

 

:lol::lol::lol::lol:

 

Αλήθεια' date=' τι εννοείς με το 5hrs=5min??? Δεν το πιάνω...[/quote']

 

Ειναι το αποτέλεσμα όταν λές θα παίξω 5λεπτα κιθάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως όρισες m_aztec στην παρέα μας. Ειλικρινά ζηλεύω τον γιο σου και θαυμάζω εσένα. Το σκηνικό θυμίζει περισσότερο Αμερική παρά Ελλάδα.

Μακάρι να μπορέσω να το κάνω αυτό και γω μια μέρα (όταν και εφόσον....).

Welcome

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκηνικό θυμίζει περισσότερο Αμερική παρά Ελλάδα.

Μακάρι να μπορέσω να το κάνω αυτό και γω μια μέρα (όταν και εφόσον....).

 

μα αυτο το φωναζω 1 χρονο τωρα...παμε να γινουμε αμερικανοι...

1-δεν εχει φορολογια

2-φθηνοτερα οργαναααααααα!!!!!!!

3-ξυλινο σπιτι με κηπο και μπασκετα στο πισω μερος διπλα απο το barbeque.....

 

πωπωπωπω...με επιασε κριση ωρας!!!δεν εχω κοιμηθει και καταφερα να καταστρεψω και εγω 1 post..με χαλασατε :lol: :lol: :lol: χεχεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">Παίδες, ήρεμα... Αν και είμαι μόνο 22 και δεν ξέρω από παιδιά, νομίζω πως είναι λάθος να τους πασάρουμε τα παδικά μας όνειρα. Και εγώ ήθελα από μικρός να ασχοληθώ από μουσική, αλλά μόλις πριν 2 1/2 χρόνια πήρα το πρώτο μου μπάσο... Δεν θα πάρω στο παιδί μου από τα 3 του χρόνια μπάσο, λόγω των δικών μου ψυχολογικών, για να γίνει Victor Wooten! Εξάλλου νομίζω πως θα ήταν καλύτερο το παιδί μου να ξέρει άλλο όργανο για να τζαμάρουμε μαζί!!! Δεν συμφωνείτε? Γκρουπ 2 και 3 γενεών... Αι γενεαί πάσαι...<SPAN lang=EN-US style="mso-ansi-language: EN-US"><?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

arpe Diem

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αυτο το φωναζω 1 χρονο τωρα...παμε να γινουμε αμερικανοι...

1-δεν εχει φορολογια

2-φθηνοτερα οργαναααααααα!!!!!!!

3-ξυλινο σπιτι με κηπο και μπασκετα στο πισω μερος διπλα απο το barbeque.....

4- Έχεις για γυναίκα σου αυτή:

Americangirl_M.jpg

 

Πλάκα κάνω βέβαια, γιατί σαν τις Ελληνίδες, ΚΑΜΙΑ! :D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">Παίδες' date=' ήρεμα... Αν και είμαι μόνο 22 και δεν ξέρω από παιδιά, νομίζω πως είναι λάθος να τους πασάρουμε τα παδικά μας όνειρα. Και εγώ ήθελα από μικρός να ασχοληθώ από μουσική, αλλά μόλις πριν 2 1/2 χρόνια πήρα το πρώτο μου μπάσο... Δεν θα πάρω στο παιδί μου από τα 3 του χρόνια μπάσο, λόγω των δικών μου ψυχολογικών, για να γίνει Victor Wooten! Εξάλλου νομίζω πως θα ήταν καλύτερο το παιδί μου να ξέρει άλλο όργανο για να τζαμάρουμε μαζί!!! Δεν συμφωνείτε? Γκρουπ 2 και 3 γενεών... Αι γενεαί πάσαι...<SPAN lang=EN-US style="mso-ansi-language: EN-US"><?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

[/quote']

 

Πατρίδα (είμαι Θεσ/νικιός που μένει Αθήνα) έχεις δίκιο σε αυτά που λές. Η διαφορά είναι ότι το παιδί μου ζήτησε να του μάθω κιθάρα, εγώ είχα χρόνια να παίξω και ούτε του είχα αναφέρει την ... προιστορία μου. Σίγουρα ξέρεις ότι είναι δύσκολο να βρείς έναν τρόπο επικοινωνίας με έναν έφηβο (το ξέρω τα πέρασα και γω) σε μία εποχή τελείως διαφορετική απο την δική μου. Τέλος πάντων ο καθένας προσπαθεί με τον δικό του τρόπο να μην χάσει επαφή με τα παιδιά του. Οσο για άλλο όργανο, η τεχνολογία έρχεται να βοηθήσει, απόκτησα ένα Roland GR20 Guitar sythesizer (μετα φόβου θεού, λόγω κόστους) το οποίο ... είναι πραγματικά απίστευτο ! Θα βάλω σύντομα ένα post με ένα τεστ κομμάτι που γράψαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4- Έχεις για γυναίκα σου αυτή:

Americangirl_M.jpg

 

Πλάκα κάνω βέβαια' date=' γιατί σαν τις Ελληνίδες, ΚΑΜΙΑ! :D[/quote']

 

 

σωστοοοοοοος evald....ομως...χμμμμμ....ειναι πειρασμος....πετυχες και ΤΥΠΙΚΗ αμερικανιδα:γλαστρα :lol: :lol: california σου'ρχομαιιιιιι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου