Προς το περιεχόμενο

Αντίο στον Michael Jackson.....


menelaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Σ'ευχαριστώ για την επισήμανση... Όπως και να'χει,και χωρίς να είμαι στο κρεβάτι του jackson,δεν νομίζω να είχε την ανάγκη να βιάσει,αντιθέτως τα παιδάκια είχαν ανάγκη και την προβολή,αλλά και τα λεφτά...

 

:o :o :o :o :o :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρωτη πρωτη κασσετα που εγραψα...τοτε δεν υπηρχαν και πολλα λεφτα για να την αγορασω...ηταν το thriler...

:'(

 

Ηταν πολυ αναπαντεχος και προωρος ο θανατος του.Εχω να πω μονο πως στεναχωρεθηκα πολυ. Ολα τα αλλα που διαβασα εδω μεσα παγερα αδιαφορο με αφηνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρωτη πρωτη κασσετα που εγραψα...τοτε δεν υπηρχαν και πολλα λεφτα για να την αγορασω...ηταν το thriler...

:'(

 

Ηταν πολυ αναπαντεχος και προωρος ο θανατος του.Εχω να πω μονο πως στεναχωρεθηκα πολυ. Ολα τα αλλα που διαβασα εδω μεσα παγερα αδιαφορο με αφηνουν.

 

+666

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν πολυ αναπαντεχος και προωρος ο θανατος του.Εχω να πω μονο πως στεναχωρεθηκα πολυ.

 

Δηλαδή, έμεινες νηστικός για τέσσερις μέρες (όσα και τα άλμπουμ), έβγαλες τη παλιά κασέτα και τη προσκύνησες, τραγουδάς ασταμάτητα το Dirty Diana, ψάχνεις για άσπρες κάλτσες και όλα αυτά...;

 

Και μέσα σε τόσα πράγματα προλαβαίνεις και να μας διαβάζεις;... Ε, εντάξει, μη σκίζεσαι άδικα.. καταλαβαίνουμε... μας διαβάζεις πάλι μετά από μερικές εβδομάδες, δε χάλασε ο κόσμος...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλαχιστον χολη δε βγαζω  ;D

και στο φιναλε φιναλε αν δε σου αρεσει μην ασχολεισαι με τα ποστ των αλλων φιλε μου.

Χωρις παρεξηγηση

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή, έμεινες νηστικός για τέσσερις μέρες (όσα και τα άλμπουμ), έβγαλες τη παλιά κασέτα και τη προσκύνησες, τραγουδάς ασταμάτητα το Dirty Diana, ψάχνεις για άσπρες κάλτσες και όλα αυτά...;

 

Και μέσα σε τόσα πράγματα προλαβαίνεις και να μας διαβάζεις;... Ε, εντάξει, μη σκίζεσαι άδικα.. καταλαβαίνουμε... μας διαβάζεις πάλι μετά από μερικές εβδομάδες, δε χάλασε ο κόσμος...

 

Άσχετο, αλλά αυτη η cyber ειρωνεία σου χρήζει ιατρικής παρακολούθησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλαχιστον χολη δε βγαζω   ;D

και στο φιναλε φιναλε αν δε σου αρεσει μην ασχολεισαι με τα ποστ των αλλων φιλε μου.

Χωρις παρεξηγηση

:)

 

Εσύ ασχολήθηκες με τα ποστ των άλλων, όχι εγώ. Είπες ότι σε αφήνουν παγερά αδιάφορο. Οπότε, στο φινάλε-φινάλε, αν δεν σου αρέσει, μη διαβάζεις το φόρουμ.

 

Χωρίς παρεξήγηση.

 

:)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο, αλλά αυτη η cyber ειρωνεία σου χρήζει ιατρικής παρακολούθησης

 

Δεν έχει λεφτά το φόρουμ φίλε. Με ληγμένα τη βγάζουμε όλοι.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Οφ τοπικ-ον φορουμ:

Δε βλεπεις που ολοι ψαχνουν το "πιο φτηνο"?

Εμ,δεν εχει λεφτα το φορουμ!! ;D ;D ;D

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου