Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για Kurzweil pc1x pc2x pc3x


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ξερει κανεις πανω κατω τι τιμες παιζουν για αυτα τα 3 μοντελα της Kurzweil? Τα δυο πρωτα ειδικα δεν μπορω να τα βρω σε κανενα site.

 

Ψαχνω πιο πολυ για piano και οχι τοσο πολυ για synth οπως το pc3. Αυτη τη στιγμη ποιο απο τα 3 αξιζει να παρει κανεις με τις τωρινες τιμες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δυο πρωτα ειδικα δεν μπορω να τα βρω σε κανενα site.

Γιατί πολύ απλά είναι dicontinued πλέον! ;)

Eχω το pc1x και το φυλάω ως κόρη οφθαλμού. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Kurzweil γενικά να ξέρεις ότι έχει από τα καλύτερα πιάνα που κυκλοφορούν! Έχω το PC2R και το χρησιμοποιώ στο μαγαζί χωρίς κανένα πρόβλημα και με πολύ καλά αποτελέσματα. Όσο για το καινούριο PC3X θα σου πω μόνο αυτό: θα το αγόραζα με κλειστά τα μάτια!!!!! ;D  Το έχω παίξει σε ένα μαγαζί και είναι τρομερό! Δεν είναι synth με την έννοια να φτιάχνεις ήχους, αλλά αν θες πιάνα και διάφορα άλλα πληκτρο-ματζούνια αξίζει κάθε €!!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι synth με την έννοια να φτιάχνεις ήχους, αλλά αν θες πιάνα και διάφορα άλλα πληκτρο-ματζούνια αξίζει κάθε €!!   ;)

Φυσικά και είναι synth. Και ικανότατο μάλιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα το "χτυπαγα" το PC3X απο την αγγελεια,ειναι μεγαλη ευκαιρια,αν σκεφτεις οτι το new εχει κανα 2 χιλιαρικα στο νερο. Εχω Kurzweil (2) ,και ποτε δεν ειχα προβλημα.Παντα αγωραζα μεταχειρισμενα.Φιλικα Θανασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου