Προς το περιεχόμενο

epiphone sheraton


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα ή καλησπερα σε ολους,

σε μια επισκεψη σε ενα καταστημα της πολης,βρηκα κρεμασμενη μια epiphone sheraton,για την οποια ο ιδιοκτητης μου ειπε οτι ειναι απο τις αρχες 90 και ειναι καινουργια,απλα ξεμεινε.Να τονισω οτι ειναι made in Korea και στο καπακι για το truss-rod στο headstock γραφει gibson.Eπισης ειναι σε πολυ ωραιο βαθυ κερασι χρωμα,που βλεπω οτι στις τωρινες δεν κυκλοφορει.Και τωρα οι ερωτησεις:

1.μπορει καποιος να εκτιμησει ποια ειναι η σημερινη τιμη αγορας;

2.το μανικι της ηταν πολυ ωραιο για το δικο μου χερι.Μπορει καποιος που εχει δοκιμασει και τις παλιες και τις τωρινες(κινα,ινδονησια ή απ οπου αλλου)να μου πει εαν τα μανικια ειναι τα ιδια;

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω ετσι σκεφτηκα,αντε 5.γιατι ακουσα μια εξωπραγματικη τιμη.

σ'ευχαριστω φιλε.

 

οχι ρε συ και τα 4 ΠΟΛΛΑ ειναι.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω ετσι σκεφτηκα,αντε 5.γιατι ακουσα μια εξωπραγματικη τιμη.

σ'ευχαριστω φιλε.

 

Μάλλον γι αυτό την έχει ακόμα στο ράφι !!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε 400 ΣΤΟ ΧΕΡΙ..ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ..!!!! μπροστα του και πες του..'' αυτα εχω.τα θες ?'' και κανε οτι φευγεις απο το μαγαζι..να δεις για ποτε πεφτει η ...τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα.....αμα είναι λακαμάς και την έχει εκεί καμιά 20ρια χρόνια γιατί είναι απο τίμιο κσσσσύλο και δεν λέει να τη ρίξει....ξέρεις ποσοι θα έχουν πράξει αναλόγως αλλά αυτός δεεεεεεεν....?

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει περιπτωση η κιθαρα να ειναι πολυ καλη...ειχα 2 epihone joe pass  του 1995 , ολοιδιες, η μια ηταν μετριοτατη και η αλλη σουπερ.

Τι serial εχει?

Μηπως γραφει epihone by gibson στο headstock?Αν ναι ειναι τελη 80 και παρτην στα γρηγορα για να μην την παρω εγω

Tι τιμη ζηταει ο τυπος αυτος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Υπαρχει περιπτωση η κιθαρα να ειναι πολυ καλη...ειχα 2 epihone joe pass  του 1995 , ολοιδιες, η μια ηταν μετριοτατη και η αλλη σουπερ.

Τι serial εχει?

Μηπως γραφει epihone by gibson στο headstock?Αν ναι ειναι τελη 80 και παρτην στα γρηγορα για να μην την παρω εγω

Tι τιμη ζηταει ο τυπος αυτος?

εγώ εχω μία τετοια cherry dot, epiphone, τη θες? ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου