Προς το περιεχόμενο

Χαλαρό πετάλι σε Tonelab LE


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα. Λοιπον, εχω μια πεταλιερα (toneworks ax1500g). Την ξεθαψα πριν λιγο μεσα απο ενα κουτι που κραταω παλια πραγματα. ειναι σε πολυ καλη κατασταση, μονο που εχει το εξης προβλημα: Αλλαζουν μονες τους οι παραμετροι. Εκει που, ας πουμε, εχω μονο ενα chorus και παιζω χαλαρα, μου χωνει ενα distortion! Παιζει να την φτιαξω μονος (αφου δε την χρησιμοποιω και δε με πειραζει να ρισκαρω να την καταστρεψω κι ολας ;D)? Εχει κανεις καμια ιδεα?

 

Φιλε, εισαι παντελος ακυρος για το θεμα :P

Παντως, αυτο που σκεφτομαι, ειναι να ειναι χαλασμενος κανενας ποδοδιακοπτης. Τωρα, αμα το θεμα δεν ειναι εκει, και βρισκεται στα ηλεκτρονικα του, δε νομιζω οτι μπορεις να κανεις και πολλα...

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε, εισαι παντελος ακυρος για το θεμα :P

Παντως, αυτο που σκεφτομαι, ειναι να ειναι χαλασμενος κανενας ποδοδιακοπτης. Τωρα, αμα το θεμα δεν ειναι εκει, και βρισκεται στα ηλεκτρονικα του, δε νομιζω οτι μπορεις να κανεις και πολλα...

Γεια σου φιλε μου! Το ξερω οτι ειμαι παντελΩς( :P) ακυρος αλλα αφου υπαρχει ενα θεμα(για μια βιδα του expression pedal) που λυθηκε τοσο απλα δε βλεπω το λογο να ανοιξω καινουριο θεμα. Για broken πεταλιερες μιλαμε ετσι κι αλλιως. Ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου. Αυτην την εντυπωση ειχα κι εγω. Απλα θα την ανοιξω και θα προσπαθησω να την καθαρισω λιγακι. Και μετα θα την πεταξω... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δε την χρησιμοποιεις, στη χειροτερη, μπορεις να ξηλωσεις τα εξαρτηματα που εχει για να τα εχεις για μελλοντικες χρησεις ;)

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου