Προς το περιεχόμενο

Ozzy's New Player!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

O Dio ειναι και πιο μεγαλος (1942) απο τον Ozzy (1948) αλλα εδω που τα λεμε δεν εχουν κανει και την ιδια..... ζωη :)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν είμαι κιθαρίστας (3ο χρόνο ασχολούμαι στα γεράματα) , ούτε μουσικός , αλλά ζω στην Ελλάδα , γι αυτό και περίμενα κάποια σχόλια του στυλ , ''έλα μωρέ , ποιος OZZY τώρα , ο γέρος , ο έτσι και ο αλλιώς'' και δήθεν ότι θα ''στιγματιστεί'' ο Gus G με την άσχημη περίοδο και την παρακμή του OZZY .  ;D

 

1) Πολύ θα ήθελα να ξέρω ΕΝΑΝ Έλληνα κιθαρίστα που θα αρνούνταν να παίξει ΤΩΡΑ με τον OZZY

2) Δεν έχω ακούσει Firewind πέρα από 2-3 τραγούδια , ούτε και τον γνωρίζω

3) Ναι , δεν είναι 1980 με τον OZZY νέο , ούτε είναι ο Gus G του μεγέθους των προηγούμενων σίγουρα.

4) Ναι , ο OZZY δεν είναι αυτός που ήταν

 

ΟΜΩΣ , ακόμα και τώρα , επιλέχθηκε σίγουρα ανάμεσα σε κάποιους....αλλά , ας μην μακρηγορήσω άλλο...

 

Ρε παιδιά , έχετε καταλάβει ότi βγήκε στη σκηνή με τον OZZY ????

 

Ναι , με αυτόν τον OZZY , έχει κάποια διαφορά από το να παίζεις εδώ μεταξύ συγγενών-φίλων ή το πολύ 200 ατόμων σε κάποιο μαγαζί...

 

ΜΠΡΑΒΟ ! ΜΠΡΑΒΟ ! ΜΠΡΑΒΟ...ρε ΜΑΓΚΑ....ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Πολύ θα ήθελα να ξέρω ΕΝΑΝ Έλληνα κιθαρίστα που θα αρνούνταν να παίξει ΤΩΡΑ με τον OZZY

Εννοείται ρε συ, με τα 1000 θα πηγαίναν όλοι ακόμα και να παίξουν εξτρας στους Οζμπορνς (το ριάλιτυ!)

 

2) Δεν έχω ακούσει Firewind πέρα από 2-3 τραγούδια , ούτε και τον γνωρίζω

Τα σπάνε καλά!! Αν ακούς μέταλ ρίξε μια ματιά :) :)

 

3) Ναι , δεν είναι 1980 με τον OZZY νέο , ούτε είναι ο Gus G του μεγέθους των προηγούμενων σίγουρα.

4) Ναι , ο OZZY δεν είναι αυτός που ήταν

 

ΟΜΩΣ , ακόμα και τώρα , επιλέχθηκε σίγουρα ανάμεσα σε κάποιους....αλλά , ας μην μακρηγορήσω άλλο...

 

Ρε παιδιά , έχετε καταλάβει ότi βγήκε στη σκηνή με τον OZZY ????

 

Ναι , με αυτόν τον OZZY , έχει κάποια διαφορά από το να παίζεις εδώ μεταξύ συγγενών-φίλων ή το πολύ 200 ατόμων σε κάποιο μαγαζί...

 

ΜΠΡΑΒΟ ! ΜΠΡΑΒΟ ! ΜΠΡΑΒΟ...ρε ΜΑΓΚΑ....ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ !!!!

 

+1 μην ανησυχείς νομίζω όλοι συμφωνούμε και λέμε μπράβο και μαγκιά του κ αν περάσει Ελλάδα η γριά μπορεί κ να πάω να τη δω για τον Gus G :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πλάκα κάνετε με τον Ozzy; Πάντα τα ίδια χάλια είχε. Και στη φωνή και στη σκηνική παρουσία. Τον παρακολουθώ από την εποχή του RR, και δεν έχει χειροτερέψει σε τίποτα. Μη βλέπετε που όλο το υλικό που έχει βγει ως σήμερα έχει πνιγεί στα οβερνταμπς. Μορφή - αλλά πάντα χάλια στη σκηνή. Και όταν (τα) είχε πιεί, πολύ χειρότερος.

 

Όσο για τον Gus G, απλά θεός. Από ο,τι κατάφερα να ακούσω, όλα τα έπαιζε για πλάκα. Ορισμένοι haters βέβαια θα πουν τον κακό τους το λόγο, ότι και καλά μιμούταν τον ZW, αλλά νομίζω ότι αυτό ήταν καθαρά θέμα marketing για τις πρώτες εμφανίσεις.

 

Μπράβο, μπράβο, μπράβο.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πλάκα κάνετε με τον Ozzy; Πάντα τα ίδια χάλια είχε. Και στη φωνή και στη σκηνική παρουσία. Τον παρακολουθώ από την εποχή του RR, και δεν έχει χειροτερέψει σε τίποτα. Μη βλέπετε που όλο το υλικό που έχει βγει ως σήμερα έχει πνιγεί στα οβερνταμπς. Μορφή - αλλά πάντα χάλια στη σκηνή. Και όταν (τα) είχε πιεί, πολύ χειρότερος.

 

True, αλλά σε live εμφανίσεις rock/metal και οποιουδήποτε πιο ποζεράδικου είδους το attitude μετράει και ο Ozzy το χε. Απλά τώρα φαίνεται εξουθενωμένος και τον λυπάσαι σχεδόν που τον βλέπεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

True, αλλά σε live εμφανίσεις rock/metal και οποιουδήποτε πιο ποζεράδικου είδους το attitude μετράει και ο Ozzy το χε. Απλά τώρα φαίνεται εξουθενωμένος και τον λυπάσαι σχεδόν που τον βλέπεις :P

 

Aυτο ακριβως!!!!!Δεν μπορουσες να το εκφρασεις καλυτερα!!!

Κανεις δεν αμφιβαλει οτι ειναι απαιχτος απλα πλεον λες οτι παει κανει μια προσπαθεια να βγλαει το show και γυρναει μετα σπιτι να μην μπορει να κουνηθει για μερες... ::)  :P

 

 

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπραβο στον Kωστη :) Εχει αναφερθει επανηλειμμενα οτι δεν ειμαστε για ροκομεταλ αλλα κοιτα να δεις που παιζει πατριωτης στο πλευρο του βασιλια ;D

 

Απλά τώρα φαίνεται εξουθενωμένος και τον λυπάσαι σχεδόν που τον βλέπεις :P

Μου ερχεται στο μυαλο η (Ελληνικης καταγωγης) Orianthi η οποια θα επαιζε στην τελευταια περιοδεια του βασιλια απογειωνοντας φυσικα τη καριερα της.

Λες να χασουμε και αυτο τον βασιλια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ερχεται στο μυαλο η (Ελληνικης καταγωγης) Orianthi η οποια θα επαιζε στην τελευταια περιοδεια του βασιλια απογειωνοντας φυσικα τη καριερα της.

Λες να χασουμε και αυτο τον βασιλια?

Who wants to live forever... και ποιος μπορεί κιόλας. Βέβαια αυτός είναι και βρυκόλακας.

Κ επίσης αυτός είναι πρίγκηπας όχι βασιληάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου