Προς το περιεχόμενο

Time after time-Διασκευή


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Από αυτά μου προτείνατε,το πρώτο το θεωρώ πολύ απαιτητικό φωνητικά (κομματάρα όμως) το δεύτερο είναι το απωθημένο μου (αλλά νομίζω ότι δεν αρκεί μόνο μία φωνή, το έχω δοκιμάσει ...), το τρίτο όμως είναι ,νομίζω, πολύ πιο κοντά στη φωνή μου και θα το προσπαθήσω σίγουρα!Ε, όπου δε μου βγαίνει, θα το αλλάξω λίγο.Σας ευχαριστώ πολύ για τις παραγγελιές ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Bette Davis Eyes απαιτητικό και το Stop όχι;

Πλάκα κάνεις;;;

Πάντως αν είναι να βγάλεις το Stop μην το αλλάξεις. Αν δεν μπορείς, άστο. Είναι κρίμα...

BTW για όσους ξέρουν τη Sam Brown μόνο από το Stop:

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, έχεις δίκιο, είναι κρίμα να το χαλάσω... :-\ Όταν είπα είναι πιο κοντά σε μένα εννούσα μόνο σαν χροιά φωνής, ενώ το άλλο θέλει μπάσα φωνή.Έχεις απόλυτο δίκιο, το ξαναλέω!Και όντως, φοβερή η Sam Brown!!! ;)

Και κάτι άλλο, λέω πως είναι καλύτερα να μιλάμε με πμ σχετικά με προτεινόμενες διασκευές, για να μην κάνουμε και κατάχρηση της στήλης :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

Γενικά , πολύ καλή προσπάθεια ! Για την φωνή σου ... η προφορά δεν με χάλασε καθόλου . Μονο λίγο αυτό που είπαν κι αλλοι ... το τ(σ)αιμ ... Αυτό όμως που βγαίνει στην ερμηνεία σου , είναι μια αίσθηση οτι "συγκρατιέσαι" . 'Η οτι δεν έχεις αυτοπεποίθηση , ή οτι δεν θέλεις να σε ακούσουν οι "απο πάνω" ;)

He,that he knows the much and his mind downloads..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε, που πας και τα ξεθάβεις... ;D

Έχεις δίκιο σε όλες σου τις παρατηρήσεις πάντως, στα επόμενα όμως θα φωνάζω, το αποφάσισα!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου