Προς το περιεχόμενο

Time after time-Διασκευή


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας και πάλι!Με τον φίλο μου τον Σταύρο, κάναμε αυτή τη διασκευούλα και περιμένουμε σχόλια και παρατηρήσεις σας.Εγώ τραγουδάω, κι ο Σταύρος παίζει κιθάρα και με βοηθάει στα φωνητικά στο ρεφραίν.

time_after_time110709.wma

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πανω κατω τα ιδια με αυτα που σου ειχα πει και την αλλη φορα. Εχεις ενα προβλημα με το χρονο κυριως στην αρχη που ειναι μονο η μποτα.

Εχεις ομως για μενα ΠΟΛΥ καλη χροια, την γουσταρω πολυ.

Ξερω οτι δεν ειναι και πολυ ευγενικο αλλα, αν επιτρεπεται, ποσων χρονων εισαι? Απλα να δω αν ταιριαζει η χροια σου με την ηλικια σου, δεν κανω καμακι :)

 

ΥΓ1. Ο ηχος στην κιθαρα πολυ καταλληλος για το κομματι

ΥΓ2. Γιατι δεν εκανες το ανεβασματακι στο τελος?

ΥΓ3. Προσπαθησε λιγο και την αρθρωση σου, προσπαθησε να λες "Time" και οχι "T(s)ime". Ελπιζω να καταλαβαινεις

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ακουσα πολυ ευχαριστα, συγχαρητηρια.

Κι εμενα μ'αρεσει πολυ η χροιά σου και στη θεση σου , οποια και να ειναι η ηλικια σου, θα πηγαινα σε καποιον δασκαλο για να βελτιώσω το μουσικό μέρος (ρυθμός, ανάσες, κλπ).  :)

Συγχαρητηρια και στον κιθαριστα :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ παιδιά!Είμαι 35 ετών, μεγαλοκοπέλα :P. Πάντως είναι πολύ εύστοχες οι παρατηρήσεις σας!Όσο για το ανεβασματάκι στο τέλος, το φοβήθηκα...Ο Σταύρος είναι πολύ καλός κιθαρίστας, παίζει σε μπάντα, απλά πιστεύει στη φωνή μου και κάνουμε παρεούλα κάποιες διασκευούλες, σιγά-σιγά ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παλι μπραβο παντως. Αν το δουλεψεις ειμαι σιγουρος οτι τουλαχιστο θα τραγουδας και θα το χαιρεσαι.

 

Νιανιαρο εισαι

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι μια μαμά ,δυο παιδιών, και πλέον οι ελεύθερες ώρες μου, μετριούνται με το ..σταγονόμετρο ;D.Παρόλα αυτά, κάνω ότι μπορώ για να αφιερώνομαι και στο στίχο ,που τον λατρεύω, και στο τραγούδι ,λιγότερο βέβαια... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ1. Ο ηχος στην κιθαρα πολυ καταλληλος για το κομματι

ΥΓ2. Γιατι δεν εκανες το ανεβασματακι στο τελος?

ΥΓ3. Προσπαθησε λιγο και την αρθρωση σου, προσπαθησε να λες "Time" και οχι "T(s)ime". Ελπιζω να καταλαβαινεις

Συμφωνώ σε όλα, και προσθέτω ότι θα ήθελα λίγο πιο ζωηρό το ρεφραίν.

Επιτέλους ένας κιθαρίστας που ξέρει να συνοδεύει. (Έχουμε πήξει στους άριστους σολίστες, μέτριους συνοδούς.)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τα σχόλιά σου!Όσο για τον Σταύρο, το ξαναλέω, είναι πολύ καλός κιθαρίστας αλλά και ιδιαίτερα χαμηλών τόνων, κάτι σπάνιο στο χώρο της μουσικής...Είναι σε μπάντα, κι όμως επειδή πιστεύει στις δυνατότητες της φωνής μου, ασχολείται κάνοντας διασκευές μαζί μου και προσφέροντάς μου όλες του τις γνώσεις. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ γλυκειά χροιά.

Μου άρεσε...

Λίγο πολύ θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες.

Απλώς είμαι της άποψης ότι αφού το "στρώσεις" αρχικά το κομμάτι και δώσεις το στίγμα σου, καλό είναι να ρισκάρεις και λίγο. Φοβήθηκες να κάνεις λάθος και έμεινες στα σίγουρα με αποτέλεσμα να μην το απογειώσεις το κομμάτι. Δεν είμαι ειδικός αλλά μου έδωσες την εντύπωση ότι το τραγούδησες, δεν το ερμήνευσες.

Τώρα, αναπνοές και λίγο το accent (που φαίνεται στο τέλος) θέλουν λίγο δουλίτσα.

Ολα αυτά τα λέω γιατί ενώ η φωνή δίνει προσδοκίες για κάτι καλύτερο (από το  ήδη αρκετά καλό), δεν τις επαληθεύεις.

Για την δουλειά από πίσω θα συμφωνήσω με τα παιδιά που εξάλλου είναι και ειδικοί.

Να ξαναπώ, αν δεν φάνηκε από τα παραπάνω, ότι μου άρεσε το συνολικό αποτέλεσμα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ!Παιδιά, να ξέρετε, λαμβάνω πολύ σοβαρά υπόψην ό,τι μου λέτε και θα προσπαθήσω να γίνω καλύτερη με τον καιρό :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου