Προς το περιεχόμενο

U2 360o tour (Stade de France 11 July 2009)


harilatron

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχουν 3 live που μπορουν να διεγειρουν το σημειο G  :P :P :P :P οιουδηποτε στα mid 30's :

 

1. ...........δεν κρινω σκοπιμο να επαναλαμβανομαι  :) :) :) :)

2. U2

3. RHCP

 

Οι υπολοιποι ειναι υποκαταστατα

 

 

Y.Γ οποιος δεν εχει δει εστω εναν απο αυτα δεν εχει μετρο συγκρισης για κανενος ειδους live

 

Οι U2 σίγουρα, οι Peppers για μένα είναι μηδέν εις το πηλίκον κι έχω αφήσει αρκετές ευκαιρίες να τους δω, οι Floyd διαχρονική αξία, αλλά πιστεύω ότι υπάρχουν κι άλλες εμφανίσεις καλλιτεχνών τρομερά αξιόλογες που αποτελούν μέτρα σύγκρισης περισσότερο για τη μουσική (αφού δεν μπορούν να φτάσουν την δυσθεώρητη εμπειρία των U2 στο φουλ οπτικοακουστικό επίπεδο).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

αυτό που δεν μου αρέσει σε μπαντες τέτοιου βεληνεκούς είναι ότι η ποσότητα επισκιάζει την ποιότητα..ή την έλλειψη αυτής για να ειμαστε πιο συγκεκριμένοι.

 

αν οι U2 ήθελαν να κάνουν συναυλία στον κρόνο, πραγματικά θα έβρισκαν τον τρόπο. όμως δεν κατάφεραν να βγάλουν έναν δισκο ουσιαστικό όσο φαντασμαγορική είναι αυτή η περιοδεία.

 

(....για να μην αναφερθώ στην απουσία του ΡΟΡ από το setlist.....)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι έχω αφήσει αρκετές ευκαιρίες να τους δω,

 

Κακώς!! Πολύ κακώς! Μια ευκαιρία να τους έδινες θα είχες αλλάξει γνώμη  ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε αυτό έχεις δίκιο... είμαι αρνητικά προκατειλημμένος από την πρόσφατη δισκογραφία τους, και είδες τι έγινε με τούτους εδώ!!  ;D ;D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε αυτό έχεις δίκιο... είμαι αρνητικά προκατειλημμένος από την πρόσφατη δισκογραφία τους, και είδες τι έγινε με τούτους εδώ!!  ;D ;D

 

Εεεεεεμ! ;D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου