Προς το περιεχόμενο

Μετακομίζω - βοήθεια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά παίδες. Επειδή μετακομίζω και ψάχνω μεταφορική για τις 23 του μήνα θέλω τις εμπειρίες σας, τηλέφωνα, γνωστούς, τιμές, ότι μπορείτε για να με βοηθησετε.

Ζητάω βοήθεια γιατι τελευταία φορά που μετακόμιζα ήμουν σε γκαρσονιέρα στην Αλεξάνδρας και ήθελα να παω σε τριάρι στην Βικτώρια και μου ζητούσαν όσοι πήρα γύρω στα 600 ευρω!!! ΕΛΕΟΣ! τελικώς είχα φέρει μεταφορική από την ΠΑΤΡΑ!!! με 200 ευρώ είχα ξεμπερδέψει.

Τώρα θελω απο το τριάρι της βικτώρια να παω στο τριάρι του Κουκακίου.

Αναμένω τηλέφωνα, γνωστούς, γνώμες, τιμές περίπου, εμπειρίες. Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Επίσης εννοείτε ότι ηχεία ,κιθάρες, ενισχυτές, σετ ντραμς θα κοιτάξω να τα πάω με αμάξι φίλου πρώτα και όχι στο φορτηγο...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα περάσω το απόγευμα από πλατεία και θα δω το τηλέφωνό του. θα στο στείλω σε πμ. Τώρα αν θες για το που είναι είναι απέναντι από την καφετέρια στούντιο δίπλα στην κρεπερί κρεπεξάρχεια. Τον δρόμο δεν τον θυμάμαι ακριβώς. Σόρυ...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς να μου πει που θα βρούμε να πάρουμε κουτες φάση σαν του σουπερμαρκετ για να βαλουμε βιβλια, ρουχα και μικροπραγματα για την μεταφορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς να μου πει που θα βρούμε να πάρουμε κουτες φάση σαν του σουπερμαρκετ για να βαλουμε βιβλια, ρουχα και μικροπραγματα για την μεταφορα;

 

Ε, ρώτα σ' ένα super market... λογικά θα σου δώσουν.....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μετακόμισα εγώ από χ διαμέρισμα σε ψ πάλι στην ίδια περιοχή, χρεώθηκα 100ε για όλη την οικοσκευή. Το όνομα της μεταφορικής μου διαφεύγει (νομίζω demo ήταν) δεν κράτησα στοιχεία επειδή είχα κάποια παράπονα.

 

Για κούτες πάντως από σουπερ μάρκετ είναι κλασσικό, δίνουν. Προτίμησε να ρωτήσεις πρωί που ξεπακετάρουν καινούρια πράγματα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου