Προς το περιεχόμενο

80s Rock Ballad Guitar Backing Track in D Minor Improvisation by George Kam


GeorgeKam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εξαιρετικος μπραβο φιλε μου...μια παρατηρηση.....ισως ειναι καλυτερα να αποφυγεις τοσο πολυ βιμπρατο.....δεν ξερω εμενα με ενοχλησε λιγο.....

 

κορυφαιες στιγμες τα 1.02-1.08 και 1.32-1.38 πολυ marty friedman ;)

 

να εισαι καλα...παντα τετοια...!

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχέση με παλαιότερα που αναβοκατέβαινες σκάλες με τεράστια ταχύτητα ( μακάρι να μπορούσα και εγώ βέβαια  ;D ;D ;D ), πολύ πιο "συναισθηματικός" και ουσιαστικός  ;).

Μπράβο σου  :).

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ρε παιδιά! Ντροπή! Χαλάτε την πιάτσα. Εδώ είναι νοιζ! Στο νοιζ βρίζουμε όποιους δεν είναι μέσα στην κλίκα και γενικά τους νιούμπηδες τους χέζουμε! Τι είναι αυτές οι αντικειμενικές αηδίες περι "καλύτερος" και "μπράβο" και τέτοια;

 

Γιώργο: Αει γύρνα πίσω στο σπιτι σου, κλείσε το ιντερνετ και κρεμάσου. Χάλια είσαι... Χάλια ακούγετσαι!  :P :P :P :P :P :P :P  :-X :-X :-X

 

_______________________________

 

λοιπόν,

 

Γιώργο, το παίξιμο είναι αρτιότατο (προσωπική και γενικά άσχετη γνώμη... αφού δεν είμαι κιθαρίστας).

 

Η σκάλα στο 2:00 μου παραβγήκε (προσωπικά πάλι, αλλά τέτοιος τύπος είμαι).

 

Το έχεις, πολύ απλά! και μπράβο σου, πραγματικά! Και οι μελωδίες είναι πολύ καλύτερες τώρα και όλα λειτουργούν πολύ καλά! Εγώ όμως θα ήθελα να επικεντρωθώ σε κάτι άλλο (όχι μόνο προς George αλλά προς όλους): Κάτι... πιο σύγχρονο δεν παίζει γενικά; Έστω και σε backing tracks; Και το λέω εγώ, ο κλασσικός, να πούμε... (που παίζω τα παμπάλαια). Αλλά κάπως μου φαίνεται κάποιος να έχει ΤΕΤΟΙΕΣ δυνατότητες και να ξοδεύεται στον να συνοδεύει ένα Cd/mp3/ipod/κατι...

 

Λέω τώρα και συγνώμη αν βγαίνω λίγο με κόκκινο...  :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πολύ ωραίος George... εύγε!

 

Εξαιρετικο!

Η τεχνικη να υπηρετει το κομματι και οχι το αντιστροφο.

 

+1!

 

Η ευκρίνεια στις νότες σου ακόμα και όταν παίζεις γρήγορα τα λέει όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου