Προς το περιεχόμενο

Κλεμένο STEINBERGER Spirit μπλε...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλημέρα.

Συγνώμη και από τους αναγνώστες και από τους administrators για το κάπως "άκυρο" θέμα, ελπίζω και εύχομαι κάποιος αν πέσει στην αντήληψη του να βοηθήσει.

Χθές βράδυ στην περιοχή Κάτω Πατησσιων εκλάπη άπό το αυτοκίνητό μου ένα μπάσο STEINBERGER spirit, 5χορδο ακέφαλο. Είναι αυτό στη φωτογραφία. το S.N. του είναι 33676543, αναγράφεται στο κάτω μέρος κατω από το ποδαράκι στήρηξης για καθιστό παίξιμο.

Παρακαλώ όποιον φίλο τυχόν πέσει στα χέρια του (πιθανό ή απίθανο αυτό) ας στείλει ένα μήνυμα στο προφίλ μου. Και φυσικά δε θα τον αφήσω έτσι.

Ευχαριστώ και πάλι ζητώ συγνώμη. 

qq.thumb.jpg.dbf903eb1b426f797b64617d5b781a12.jpg

Bass, amps and R'n'R!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ φταίω βασικά. Το άφησα στο πίσω κάθισμα και απομακρύνθηκα από το αυτοκίνητο, σε ένα τέταρτο (κυριολεκτικά) μου το είχαν φάει.. Παιδιά να προσέχετε, διστυχώς το κακό δεν αργεί να γίνει. Καλά να πάθω....

Bass, amps and R'n'R!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη και από τους αναγνώστες και από τους administrators για το κάπως "άκυρο" θέμα

 

Kαθόλου άκυρο. Πρέπει να κάνουμε μια κατηγορία "κλοπές" με περιγραφή και s/n, να είναι πιό οργανωμένα τα πράματα, το είχα προτείνει και παλιότερα.

 

Εύχομαι να το βρεις, υπάρχουν αρκετές πιθανότητες μιάς και είναι ιδιαίτερο όργανο.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φταίω βασικά. Το άφησα στο πίσω κάθισμα και απομακρύνθηκα από το αυτοκίνητο, σε ένα τέταρτο (κυριολεκτικά) μου το είχαν φάει.. Παιδιά να προσέχετε, διστυχώς το κακό δεν αργεί να γίνει. Καλά να πάθω....

 

Καλά εννοείται δε φταις εσύ επειδή οι άλλοι είναι κλέφτες :s

 

Εύχομαι να το βρεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια προσφατα δεν ηταν στις αγγελίες αυτο το μπασο???

Ναί το είχα βάλει αγγελία και μάλιστα ήταν να το ανταλλάξω αυριο, Πέμπτη (είρωνία ε?) με ένα παλικάρι από εδώ. και τελικά μου το "ψωνίσανε".

Bass, amps and R'n'R!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου