Προς το περιεχόμενο

Ποιός είναι ο αντιπρόσωπος Rivera?


lucky luke

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

    Καλησπέρα,

    Επικοινώνησα, πριν κανα μήνα περίπου με το Ζοζεφ να ρωτήσω αν έχει φέρει εναν Rivera που ήθελα να ακούσω και μου είπε οτι δε φέρνει πλέον γιατι η συνεργασία σταμάτησε. Ξέρει κανείς αν oi RIVERA αντιπροσωπέυονται πλέον από κάποιον άλλον?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Καλησπέρα,

    Επικοινώνησα, πριν κανα μήνα περίπου με το Ζοζεφ να ρωτήσω αν έχει φέρει εναν Rivera που ήθελα να ακούσω και μου είπε οτι δε φέρνει πλέον γιατι η συνεργασία σταμάτησε. Ξέρει κανείς αν oi RIVERA αντιπροσωπέυονται πλέον από κάποιον άλλον?

 

 

ακόμα  στο site της RIVERA τον Ζοζεφ έχει και μόνον αυτόν.

Προφανώς δεν υπάρχει ακόμα νέος  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση. Ο Ζοζέφ έχει μόνο κάποια κομμάτια που του έχουν μείνει. Όχι οτι αυτό είναι κακό αλλά εμένα με ενδιαφέρει ο Royal Clubster που δεν τον έχει stock γιατι μάλλον είναι σχετικά καινούριος και αφού έχει σταματήσει η συνεργασία δεν έχει φέρει νέα κομμάτια.

Πάντως μου κάνει εντύπωση που ούτε ο Thomman έχει Rivera, ούτε το music store. Anyway...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου