Προς το περιεχόμενο

Λάθος αποστολή από Bach


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες που παραγγειλατε απο bach , με τι φτανει σε εμας το δεμα μας? Με ελτα , με κουριερ, με ταχυμεταφορες, με πυραυλο ?

Tαχυμεταφορες ελτα.

 

G_V_K, μαζι τα παραγγειλατε τα οργανα, τα εξοδα αποστολης και για τα 2 ποσο σας κοστισαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Tαχυμεταφορες ελτα.

 

G_V_K, μαζι τα παραγγειλατε τα οργανα, τα εξοδα αποστολης και για τα 2 ποσο σας κοστισαν?

 

 

Ok,ευχαριστω! Για 2 οργανα που μολις παρηγγειλα (μια τελε και μια στρατ) μου κρατησε 55 ευρω και 8 ευρω ηταν η προμηθεια της τραπεζας για το εμβασμα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ok,ευχαριστω! Για 2 οργανα που μολις παρηγγειλα (μια τελε και μια στρατ) μου κρατησε 55 ευρω και 8 ευρω ηταν η προμηθεια της τραπεζας για το εμβασμα  ;)

Εγω ειχα πληρωσει 47 ευρω για ενα οργανο, τσουχτερο. Αν μου την ξαναβαρεσει να παρω την 'δοση' μου θα προσπαθησω να ψησω κανενα φιλο για διπλη παραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ok,ευχαριστω! Για 2 οργανα που μολις παρηγγειλα (μια τελε και μια στρατ) μου κρατησε 55 ευρω και 8 ευρω ηταν η προμηθεια της τραπεζας για το εμβασμα  ;)

 

Ναι τόσο! Καλά είναι για δύο άτομα αλά τα 45 για ένα είναι κάπως αρκετά!

 

ΥΓ: Δεν μου έχουν στήλει ακόμα το mail με το τι πρέπει να κάνω! Με βλέπω να μένω με την αριστερή! πφφφ ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου