Προς το περιεχόμενο

Λάθος αποστολή από Bach


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χερετώ τους απανταχού νοϊζάδες! Πριν κάνα δύο βδομάδες λιπόν εγώ και ένα φιλαράκι μου βλέπωντας το τι μπορείς να πάρεις φτυνά απο Τσεχία μεριά είπαμε να τσιμπίσουμε δύο BACH Τσεχάκια να δούμε τι λένε γιατί από όσα γράφοντε και από τισ φοτό φενώνταν πολύ ωραία φάση και σίγουρα ενδιαφέρον!

Μώλις πριν από κάνα δύο ώρες κατεύθασαν στην Σύρο που μένουμε ένα πεντάρι μπασάκι ΑΚΑ http://www.bachmusik.com/en/p100879/bach-jb-05s-na/και μια κιθαρίτσα τύπου FireBird AKA http://www.bachmusik.com/en/p101133/bach-fb-1-bk/

Απίστευτη συσκεβασία τρομερό το ότι έφτασαν γρυγορότερα απο δύο βδομάδες αν εξερέσεις πως μας πεδεψαν λίγω με την συνενόιση για την κατάθεση των χρημάτων, και καταλίγω στο πρόβλημα! Η ΚΙΘΑΡΑ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ LEFTHAND. Αν ειναι δυνατόν διλαδί! Έχει κανεις ιδέα τωρα τι θα γίνει , θα μου πλιρώσουν τα μεταφορικά πίγενε έλα για μια δεξιόχειρα η θα μου στοιχίσει ποιο ακριβά απο Gibson! Thanx προκαταβολικά! Όποιος έχει βιώσει κατι παρόμιο ας πει τίποτα παρακαλώ. Έχω σκασει απο το κακό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μώλις έστηλα ενα mail με αναλητικές πλιροφορίες και λιπά και τους πίρα και τιλέφωνο! Με τα αισχρά αγγλικά που μιλάνε κατάλαβα πως είδαν το mail και σύντομα λέει θα μου απαντίσουν με το τι να κάνω! Για να δούμε!

 

ΥΓ: Επισκοπείο μένω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν συγχαρητήρια για το γούστο σου στις κιθάρες.

Στείλε ένα email. λογικά θα σε τακτοποιήσουν οι Τσέχοι, αν το λάθος ήταν δικό τους θα τα πληρώσουν αυτοί.

Έχε πρόχειρο το tracking number και τυχόν άλλες πληροφορίες που μπορεί να σου ζητηθούν.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χερετώ τους απανταχού νοϊζάδες! Πριν κάνα δύο βδομάδες λιπόν εγώ και ένα φιλαράκι μου βλέπωντας το τι μπορείς να πάρεις φτυνά απο Τσεχία μεριά είπαμε να τσιμπίσουμε δύο BACH Τσεχάκια να δούμε τι λένε γιατί από όσα γράφοντε και από τισ φοτό φενώνταν πολύ ωραία φάση και σίγουρα ενδιαφέρον!

Μώλις πριν από κάνα δύο ώρες κατεύθασαν στην Σύρο που μένουμε ένα πεντάρι μπασάκι ΑΚΑ http://www.bachmusik.com/en/p100879/bach-jb-05s-na/και μια κιθαρίτσα τύπου FireBird AKA http://www.bachmusik.com/en/p101133/bach-fb-1-bk/

Απίστευτη συσκεβασία τρομερό το ότι έφτασαν γρυγορότερα απο δύο βδομάδες αν εξερέσεις πως μας πεδεψαν λίγω με την συνενόιση για την κατάθεση των χρημάτων, και καταλίγω στο πρόβλημα! Η ΚΙΘΑΡΑ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ LEFTHAND. Αν ειναι δυνατόν διλαδί! Έχει κανεις ιδέα τωρα τι θα γίνει , θα μου πλιρώσουν τα μεταφορικά πίγενε έλα για μια δεξιόχειρα η θα μου στοιχίσει ποιο ακριβά απο Gibson! Thanx προκαταβολικά! Όποιος έχει βιώσει κατι παρόμιο ας πει τίποτα παρακαλώ. Έχω σκασει απο το κακό μου.

 

Παιζει και το σεναριο του να βαλεις μια αγγελια εδω. Γραψε στην περιγραφη οτι εγραψες και στο αρθρο (οτι αγοραστηκε τωρα, οτι ειναι του κουτιου, αμεταχειριστη, με ζελατινες, συσκευασιες, λαθος αποστολης κλπ) και βαλε μια τιμη παραπλησια με αυτη που σου στοιχισε. Οι πιθανοτητες ειναι να βρεις καποιον ενδιαφερομενο...

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει και το σεναριο του να βαλεις μια αγγελια εδω.

Aπλά το διλαδί (και κάποια άλλα) γράψτο δηλαδή κλπ...

Ξέρω θα μου πείς παίζω με τον πόνο σου...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε Evris το σκέφτηκα και αυτό ! Αλλά προτιμώ το σενάριο της αλαγής και όπως λέει και ο Κώστας μάλον θα καλύψουν τα μεταφορικά γιατί είναι 100% δικό τους μπέρδεμα! Την μανούρα βαριέμαι αλλα τι να κάνω τώρα, μπίκα στο χορό... θα χορέψω! ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΓΑΜΩΤΟ ! ΑΑΑΧ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ  >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εύχομαι να αποκατασταθεί το λάθος σύντομα. Πάντως κρατήστε μας ενήμερους για την εξέλιξη και γράψτε και κανένα review.

 

...η βαλε καποιον αλλο να στο γραψει...

 

συγνωμη, δεν κρατηθηκα... ;D ;D ;D

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ρε Yameth! Μόνο τον τίτλο έκανες edit? Δε ξανάγραφες το κείμενο να καταλαβαίνουμε κι εμείς τίποτις;

 

Ούτε εγώ κρατήθηκα... σορρυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου