Προς το περιεχόμενο

Λάθος αποστολή από Bach


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nikolas, μηπως ετρωγες το απογευμα σε μια ταβερνα στον ασυρματο?

ειδα καποιον που σου εμοιαζε πολυ!

 

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μερικοί όταν βραδιάζει γίνεστε κακοί

 

 

 

όταν έκανα copy-paste το πρώτο μήνυμα σε φίλο μου ο ήλιος ήταν πολύ ψηλά, αλλά το έκανα για να δει την αβλεψία των τσέχων, άι σουέα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ όσους ασχολήθηκαν με το θέμα και προκαταβολικά όσους θα ασχοληθούν! Τώρα για τα σχόλια των ορθογραφικών.... εντάξει ρε παιδιά σιγά ... ανχομμένος ανθρωπος είμαι δίξτε λίγο κατανόηση! :P

 

Φίλε magic το μπασάκι με τα μεταφορικά γύρω στα 320 και η κιθαρίτσα 210! (Αχ να ήταν και δεξιόχειρα) τεσπά... το μπασάκι ήταν μέχρι και κουρδισμένο στην κούτα και λίγο που το έβαλα στον SVT-3 του παιδιού που το πήρε με εξέπλιξε μπορώ να πω αρκετά και ειδικά για τα λεφτά του αστέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι βέβαια παράληψη ίδιου βεληνεκούς, αλλά εμένα ξεχάσαν να συμπεριλάβουν στην παραγγελία μια μαλακή θήκη και μου την έστειλαν πολύ άμεσα. (Άσχετα βέβαια αν τελικά η θήκη ήταν ολίγον τι μάπα!)

 

Μια ερωτηση πως υπολογιζουμε το νομισμα του Τσεχου σε σχεση με το ευρώ???

Ευχαριστω εκ των προτερων.....

 

Πριν από δύο μήνες: 4500 κορώνες τσεχίας = €176.50 (δηλαδή €1=25,5 κορώνες,δε νομίζω να έχει γίνει καμία ιδιαίτερη μεταβολή από τότε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι βέβαια παράληψη ίδιου βεληνεκούς, αλλά εμένα ξεχάσαν να συμπεριλάβουν στην παραγγελία μια μαλακή θήκη και μου την έστειλαν πολύ άμεσα. (Άσχετα βέβαια αν τελικά η θήκη ήταν ολίγον τι μάπα!)

 

Πριν από δύο μήνες: 4500 κορώνες τσεχίας = €176.50 (δηλαδή €1=25,5 κορώνες,δε νομίζω να έχει γίνει καμία ιδιαίτερη μεταβολή από τότε)

 

Γράφω στο google π.χ 4500 czk in euros kai to vgazei! 173euro  είναι τώρα 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες που παραγγειλατε απο bach , με τι φτανει σε εμας το δεμα μας? Με ελτα , με κουριερ, με ταχυμεταφορες, με πυραυλο ?

Μου εστειλε ενα tracking number τσεχικο τρεχα γυρευε και δεν εχω ιδεα ποτε και απο που να το περιμενω  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου