Προς το περιεχόμενο

Μια γνώμη και για'μένα?


WilliamSats

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Θα ήθελα τη γνώμη σας για το κομμάτi που έχω γράψει. Είμαι και εγώ λίγα χρόνια σ'αυτό το παιχνίδι που λέγετε σύνθεση, αλλά εκτός απο τους γύρο μου εδώ, δεν είχα ποτέ την ευκαιρία να πάρω μία άλλη γνώμη.

Το κομμάτι είναι instrumental, γραμμένο με πλήκτρα και παρτιτούρες σε VSTi. Είναι το τελευταίο κομμάτι του δεύτερου μέρους του project μου, "The Cosmology Project Pt2".

The_End.mp3

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια και από μένα!Το κομμάτι, αν και πολύ προσεγμένο, το βρήκα λίγο flat...εννοώ, θα προτιμούσα να το γέμιζες με περισσότερα γυρίσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

σου δίνει μια αίσθηση the end, εκτός από ατμοσφαρικά αρπίσματα όμως χρειάζεται και μια πρωτότυπη μελωδία και να αποκτήση το κομμάτι δική του ταυτότητα. keep walking.... καλή συνέχεια

andronikos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου δίνει μια αίσθηση the end, εκτός από ατμοσφαρικά αρπίσματα όμως χρειάζεται και μια πρωτότυπη μελωδία και να αποκτήση το κομμάτι δική του ταυτότητα. keep walking.... καλή συνέχεια

Σ'ευχαριστώ για το σχόλιο και καλώς ήλθες στην παρέα του ΝΟΙΖ.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ιντερνετικο είναι πολυ διαδεδομένη έκφραση στις ΗΠΑ, μάλιστα αν την χρησιμοποιήσεις πριν απ αυτο που θέλεις να πεις συντάσσεται με αρνητικό σχόλιο-διαφωνία.

(πχ αν δεν μου αρεσε το clip σου θα έγραφα IMHO it's a piece of crap)

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή στην καθομιλουμένη το προφέρουν "Αϊ Εμ Εϊτς Οού..." it's good κλπ κλπ?

Τι σου είναι αυτοί οι αμερικάνοι....

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου