Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια για αγορα λαμπατου ενυσχιτη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας παιδια θα ηθελα να με βοηθησετε στην αγορα λαμπατου ενυσχιτη στα 300-400 ευρω το πολυ.Eιχα βαλει στο ματι αυτον http://www.musicstore.com/en_EN/EUR/Fame-Eco-Line-CS60C-Combo-/art-GIT0010474-000 αλλα βλεπω πολλες επιστροφες στα προιντα τους και επισης δεν εχω την δηνατοτιτα να τον ακουσω που ειναι μεγαλο μειονεκτημα,επισης ενας συμφορουμιτης μου προτεινε τον peavy windsor και μου τον περιεγραψε σαν εναν μονταρισμενο marshall οποιος τον εχει ακουσει η τον εχει στην κατοχη του θα ηθελα να μου πει μερικα λογια.Θα ηθελα να μου προτεινετε μερικα μοντελα ετσι ωστε μπορεσω να παρω κατι καλο σε αυτα τα χρηματα.

Ευχαριστω

Νικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει ο windsor και ο windsor studio, ποιόν εννοείς;

 

αν δεν μπορείς να τους ακούσεις σε μαγαζί στην περιοχή σου, υπάρχει πάντα το youtube, θα βρεις πολλά κλιπς και για τους δύο, ορισμένα είναι από σοβαρά άτομα που πράγματι σου δείχνουν τι μπορεί να κάνει ο ενισχυτής σε καθαρά και βρώμικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον studio εννουσα τον combo η κεφαλη δεν με βολευει.Τον εχεις ακουσει?ειναι καλος?για τον fame τι θα ελεγες?αξιζει η θα βγει μουφα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σε ενημερώσουν οι δάσκαλοι, εγώ ανήκω στους μαθητές

 

ωστόσο ο στούντιο έχει συζητηθεί στο παρελθόν, κάνε χρήση της αναζήτησης και θα βρεις αρκετά σχόλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο fame  ειναι για το Music Store οτι ο Harley Benton για τον Thomann . Ειδικα οι ενισχυτες του ειναι ενα ματσο σιδερα . Πεταμενα θα ναι τα λεφτα σου . Φτιαχνει η fame καποιες κιθαρες  στην πολωνια και ειναι συμπαθητικες αλλα οι ενισχυτες ειναι κινεζικοι τελευταιας διαλογης.

 

Καλυτερα επελεξε rat valve amps. Εχω παρει και γω και ειμαι απιστευτα ικανοποιημενος( και οχι μονο για τα λεφτα του)

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα Νικο17

για σπιτι ο ενισχυτής?

Γιατι ήχο?

 

τεσπα για σπιτι στα λεφτα που λες προτεινω

http://www.thomann.de/gr/fender_pro_junior.htm

 

Διαχρονικη αξία και δουλευει πολυ ωραια κ με πετάλια

inhttps://www.youtube.com/user/jkstigma/videos

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα και απο εμενα ....στην θεση σου θα αγοραζα τον blues junior της FEnder που βλεπω στις αγγελιες με 300-350ευρακια !!!!

 

τον ενα τον δινει γνωστος μου και ειναι σε απιθανη κατασταση.  Τον ιδιο χρησιμοποιω κι εγω στο σπιτι και περιττο να πω οτι ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον ενισχητη τον θελω για σπιτι πιο πολυ αλλα θα ηθελα να μπορεσω να βγαλω και λαιβ ο peavey ειναι πολυ καλος αλλα απο οτι ξερω δεν εχει καθαρα τα καθαρα του ειναι crunch πραγμα που δεν μου αρεσει αλλα εχει ωραια βρομικα.ο fame δεν ξερω γιατι αλλα δεν πιστευω να ειναι μουφα ειδικα για αυτα τα λεφτα και τα specs που σου δινει.Πραγματικα δεν ξερω τι να κανω ειμαι αναποφασιστος και δεν εχω ξερω ακομα τι θελω παρεπιπτοντος η μουσικη που παιζω ειναι blues hard rock και λιγο heavy αλλα εχω αρκετα πεταλια αυτο που θελω απο τον amp ειναι πιο πολυ να συνεργαζετε με πεταλια.Ακουω προτασεις παιδια!!

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

καλημερα νικο.

blues η pro junior παρε...αλλα αφου ειπες ΚΑΙ για live καλυτερα blues junior που εχει 12ρι.

Ειναι αποιρα δυνατος ενισχυτης και στις χαμηλες εντασεις το clean του ειναι ποιοτικοτατο.

Για πεταλακια ειναι οτι πρεπει και ειναι και σχετικα ελαφρυς για τις μεταφορες.Πραγματικα

δε μπορω να σκεφτω κατι καλυτερο σε αυτα τα χρηματα...

Απλα ξερεις τωρα...fender..αν θες το γκαζι του ενισχυτη θα το βρεις μονο σε Live συνθηκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου