Προς το περιεχόμενο

ποιουs dimarzio να βαλω?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μαμω ο τονιζονις σουπερ μαγνητης. Ειδικα πανω σε Charvel σκιζει

To Charvel logo εχει μαγικες ιδιοτητες Τακη.. ;D ;D

 

http://cgi.ebay.com/1980S-SAN-DIMAS-USA-CHARVEL-NECK_W0QQitemZ320397748254QQcmdZViewItemQQptZGuitar?hash=item4a9931a81e&_trksid=p3286.c0.m14

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον κιθαρα για τουs dimarzio δεν εχω ακομα(ψαχνω κ μια φτηνη κιθαριτσα μεχρι 500euro να τουs δοκιμασω πανω).προs το παρων τουs θελω να τουs εχω στην ακρη κ να σκεφτω που να τουs βαλω.γιατι θελω να πουλησω κ κατι rockfield fat ass set οποτε....ενισχυτη εχω τον valveking 212,κιθαρα βασικη εχω την fender hm strat tb-4 bringe k sh2 jazz neck.επισηs εχω μια οlp petrucci k ibanez rg320.οι ibanez καλο μανικι αλλα κατα τ αλλα μακρια απο μενα  ;)

εγω ρωτησα για μαγνητεs την χροια τουs τα γκαζια τουs τα καθαρα τουs,τωρα με το τι παιζω ειναι αλλο θεμα.μπορει να τουs βαλω σε μια χ κιθαρα κ σε εναν χ ενισχυτη κ μετα να τουs αλλαξω σε μια ψ κιθαρα κ ψ ενισχυτη :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον κιθαρα για τουs dimarzio δεν εχω ακομα(ψαχνω κ μια φτηνη κιθαριτσα μεχρι 500euro να τουs δοκιμασω πανω).προs το παρων τουs θελω να τουs εχω στην ακρη κ να σκεφτω που να τουs βαλω.

Φθηνη κιθαρα 500 ευρω? Μια χαρα σε βλεπω! :D

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φθηνη κιθαρα 500 ευρω? Μια χαρα σε βλεπω! :D

 

ε ναι οταν οι "καλεs" εχουν ανω 1500euro τοτε τιs λεs "ψιλοφθηνη" δηλαδη το λεω οπωs εχει,οσο αναφορα ομωs την τσεπη μου ειναι  "καλη"    :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου