Προς το περιεχόμενο

ποια καρτα usb?


akisdiam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα!!

θα ήθελα την βοήθειά σας για να διαλεξω καποια καλή καρτα ήχου usb για laptop.

ενας φιλος εχει 2 e-mu και ειναι πολυ ευχαριστημένος και εγω θα ελεγα οτι ειναι καλες, ομως δουλεβουν μονο σε xp και αφτο εμενα δεν μου αρεσει. μπορειτε να μου προτινετε καποια αλλη καρτα που να παιζει περιπου στα 200 ευρώ?

 

και αλλη μια ερωτηση, ξερετε απο που θα παω να κατεβασω virtual sinth? καποια σελιδα?

 

ευχαριστω!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

καλησπερα!!

θα ήθελα την βοήθειά σας για να διαλεξω καποια καλή καρτα ήχου usb για laptop.

Διάβασε τα δεκάδες σχετικά θέματα πρώτα και πες μας τι ιδιαίτερο χρειάζεσαι εσύ που δεν αναφέρεται σε αυτά.

 

ενας φιλος εχει 2 e-mu και ειναι πολυ ευχαριστημένος και εγω θα ελεγα οτι ειναι καλες, ομως δουλεβουν μονο σε xp και αφτο εμενα δεν μου αρεσει.

Γιατί; Πες μας εσυ τι λειτουργικο έχεις. Πως να το καταλάβουμε διαφορετικά; Υπάρχουν πολλές κάρτες που δουλεύουν σε Vista αν αυτό εννοείς.

και αλλη μια ερωτηση, ξερετε απο που θα παω να κατεβασω virtual sinth? καποια σελιδα?

Υπάρχουν μερικά στα Downloads. Επίσης κοίταξε στο www.kvraudio.com αν και με ενα googling θα βγάλεις ψίλους στ' άχυρα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω vista, δεν εχω τα vista καλλίτερα απο τα xp, απλα πιστευω πως οταν η τεχνολογια προχωράει δεν μπορεις να εγκλοβιζεσαι για μια καρτα. Γι' αυτό τον λόγο δεν θελω αυτα τα 2 μοντελα της e-mu που εχει ο φιλος μου, εχει την 1616 και την 1820, αυτες δουλευουν μονο σε xp, τουλαχιστον ετσι ξερω. εγω θελω μια καρτα που να δευλευει και σε vista. Ξερει καποιος καποια καλη?????

 

και αν μπορεσετε να με βοηθήσετε λεγοντας μου καποιο τροπο που θα μπορεσω να βρω virtual sinth !!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου