Προς το περιεχόμενο

Παρτιτουρες/Midi files


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε όλους. Ψαχνω να βρω σε παρτιτουρα η midi file το "Best days of my life" των Heaven's Gate Δεν εχω καταφερει εδω και καιρο να το βρω. Αν καποιος εχει οποιαδηποτε πληροφορια ας κανει νοημα

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ !!! Μπραβο ρε μητσο βαλτους σε μια σειρα γιατι αν περιμενεις απο τον κουκο στα τυμπανα αστα να πανε!!!Δυστυχως δεν βρηκα κατι με μια προχειρη ματια στο νετ...Θα ξανακοιταξω παντως

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι και καταφερεις και το βρεις κεναω μπυρα......Εγω ψαχνω απο το Δεκεμβρη και τιποτα...μεχρι που τελικα εβγαλα το μισο με το αυτί αλλα δεν πιανω τι παιζει το αριστερο το..

 

τεσπα καλη αναζητηση

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Καλησπερα σε όλους. Ψαχνω να βρω σε παρτιτουρα η midi file το "Best days of my life" των Heaven's Gate Δεν εχω καταφερει εδω και καιρο να το βρω. Αν καποιος εχει οποιαδηποτε πληροφορια ας κανει νοημα

 

Το βρήκες τελικά??

Αν ναι κάνε καμιά πάσα!!

Επίσης μήπως έχει κανείς σε παρτιτούρα ή midi το "Sentient" των Anathema (απίστευτο κομμάτι)?? Το ψάχνω 2 χρόνια περίπου :cry:

 

ΥΓ. Μη ρωτάτε που το ξέθαψα το θέμα, έχω σαρώσει όλο το forum σαν νέος και άσχετος, πέφτει μελέτη.... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου