Προς το περιεχόμενο

Hey Joe


nickpulse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραία εκτέλεση αλλά η φωνή νομίζω πως χρειάζεται λίγο περισσότερη επιθετικότητα... Γνώμη μου πάντα... Γενικά όμως thumps up από εμένα!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε πάρα πολύ το παίξιμο, αλλά θα ήθελα περισσότερη βρωμιά στην κιθάρα (μάλλον παραμόρφωση εννοώ, αλλά δυσκολεύομαι να το περιγράψω) και η φωνή να είναι πιο πάνω και λίγη επιθετικότητα παραπάνω ούτε μένα θα με χάλαγε.

Σαν εκτέλεση πάντως και δουλειά πολύ ωραίο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ηχος στην κιθαρα και ωραια παιγμενο

 

Τωρα για τα τραγουδιστικα..... Πιασε διαβασε ΤΙ λεει το κομματι (μαλλον το χεις κανει) και τραγουδα το σα να το κανεις εσυ'

 

Με τι εγραψες?

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωνή έγραψα με ενα Shure Beta της αδερφής μου, κιθάρα με Pod Xt και rc booster bb preamp και tube screamer πετάλια,τραγουδιστής δεν είμαι αλλα μου φάνηκε καλό να υπάρχει φωνή έστω υποτυπώδης στο κομμάτι για να μην είναι άδειο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αντίθεση με τους προλαλήσαντες δεν τη βρήκα ούτε με τον τρόπο που το προσέγγισες στη κιθάρα (ειδικά πίσω από τα φωνητικά), πόσο δε μάλλον με τη φωνή.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε

 

Η κιθάρα έχει πολύ ωραίο ρυθμό.  :)

 

Δυστυχώς εκεί πάσχει λίγο η φωνή  :(

 

το backing πού το βρήκες

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ηχος στην κιθαρα και ωραια παιγμενο

 

Τωρα για τα τραγουδιστικα..... Πιασε διαβασε ΤΙ λεει το κομματι (μαλλον το χεις κανει) και τραγουδα το σα να το κανεις εσυ'

 

 

+2112 ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο παίξιμο!!!τέλεια η κιθάρα!!!η αλήθεια είναι ότι και εγώ το περίμενα λίγο πιο wild φωνητικά, αλλά δε με χάλασε κιόλας.Η φωνή είναι ωραία, απλά δεν είναι κατάλληλο το κομμάτι για αυτήν.Μου άρεσε όμως που στο τέλος "γκάζωσε" ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου αρεσε πιο πολυ η φωνη παρα η κιθαρα.

το παιξιμο ειναι μια χαρα βεβαια.

λιγο η ποιοτητα της με χαλασε!

καλη δουλεια παντως!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου