Προς το περιεχόμενο

ποιο μπάσσο είναι αυτο....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ξέρει κανείς να μου πει ποιο μοντέλο είναι ακριβώς το παρακάτω μπάσσο που φαίνεται στην κεντρική σελίδα της fender στο backround? οσο κι αν εψαξα στη λίστα με τα όργανα δε το βρήκα πουθενα.

fenderbass.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

American Deluxe Precision. ;)

http://www.fender.com/products//search.php?partno=0194062720

 

Απλά η φωτογραφία δείχνει την προηγούμενη γενιά, έβγαινε σε διαφορετικά χρώματα.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ thanks  ;)

ξέρεις επίσης να μου πεις αν βγαίνει και  κανένα πιο οικονομικό και αξιοπρεπές μπάσσο (π.χ. precision mexican) σε τέτοιο χρώμα? 5άρι βεβαια όπως αυτό στη φωτό και να έχει έναν p και έναν J μαγνήτη!

εχω ξετρελαθεί με το χρώμα που έχει το σώμα του ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ξανασκεφτεσαι λιγο για το χρωμα??Με το θρυλικο clownburst της Gibson μοιαζει :P :P

 

Δε με νοιάζει καθόλου αυτό, εγώ θέλω fender precision με τέτοιο χρώμα  :P :P

αν ξέρει κανείς κάτι, τα φώτα του pls ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε απογοητεύσω μάλλον αλλά δεν πρόκειται να βρεις καινούριο Fender που να είναι πεντάχορδο, με P και J μαγνήτες και σε αυτό το χρώμα. :-\

 

Βασικά τα μόνα Fender Precision παραγωγής με τους 2 μαγνήτες είναι το American Deluxe και το Deluxe Active Special, κανένα από τα δύο δεν βγαίνει σε πεντάχορδο.

Αντιθέτως, το μόνο πεντάχορδο Precision παραγωγής είναι American Standard και αυτό έχει μόνο έναν μαγνήτη.

 

Για να σου ολοκληρώσω τη χαρά, το χρώμα που ψάχνεις λέγεται Aged Cherry Sunburst και αμφιβάλλω αν η Fender το χρησιμοποιεί σε κάποιο από τα τρέχοντα μπάσσα που φτιάχνει. Sorry!

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σου ολοκληρώσω τη χαρά, το χρώμα που ψάχνεις λέγεται Aged Cherry Sunburst και αμφιβάλλω αν η Fender το χρησιμοποιεί σε κάποιο από τα τρέχοντα μπάσσα που φτιάχνει. Sorry!

 

Οποτε παιρνει σκετο Cherryburst και περιμενει να μεγαλωσει. ;D

 

index.php?action=dlattach;topic=5578.0;attach=13199;image

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου