Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικό για πετάλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ:

1 x ONE SPOT

2 x καλώδια Collins (ξέρει ο JAM)

 

Πιάσε μια απ' τα ίδια μάστορα και για μένα!

 

Προσωπικά δε με νοιάζει αν αργήσουν τα πράγματα,μιας και το τροφοδοτικό δεν μου είναι τελείως απαραίτητο αυτή τη στιγμή,αλλά αν είναι να μοιραστούμε τα ταχυδρομικά,συμφέρει...

 

Επίσης,σκεφτείτε ότι είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα αργήσουν τα πράγματα.Σιγά μην έχουν στοκ καμιά 15αριά one spot (αν θέλουμε τόσα).Ειδικά αν οι λίστες μας μοιάζουν με αυτές ενός πεντάχρονου που απευθύνονται προς τον Αη-Βασίλη...(θέλω και αυτό και τούτο και το άλλο...)

 

 

Θα κεράσουμε και μπύρα τον jam,για να λύσει την απορία του περί "γιατί το κάνω αυτό" :D (σοβαρά μιλάω)

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 196
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μου έχετε όλοι στείλει τι θέλετε ?

Αν σας είναι εύκολο στείλτε μου από ένα private message o καθένας με το τι θέλει για να μην ψάχνω πάνω κάτω...

 

Μόλις πάρω παραγγελίες απ'ολους (γκαρσον κατάντησα...) θα σας στείλω ένα λογαριασμό Εθνικής και όταν στείλουν όλοι...θα πάω κανα ταξιδάκι και μην τον είδατε τον JAM... :lol:

 

Πιστεύω μέσα στην άλλη βδομάδα να κάνω την παραγγελία.

 

sorry for the delay

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ένα πρόβλημα με τα πράγματα στην λίστα μου :evil: . Δεν έχει το digitech delay immediate delivery :cry: . Τι κάνουμε σ'αυτην την περίπτωση? Το αναφέρω γιατί δεν θέλω να καθυστερήσω την παραγγελιά.

Κeep on F@$#<B>ing</b>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ρώτησες πότε θα το έχουν ? Για ρώτα και ξαναβλέπουμε. Έχετε στείλει όλοι άλλοι εκτός από drikoudi ?

 

Έχω πάρει παραγγελίες από:

riotshield

elavd

janick

Αυτοί είμαστε ?

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ρώτησες πότε θα το έχουν ? Για ρώτα και ξαναβλέπουμε. Έχετε στείλει όλοι άλλοι εκτός από drikoudi ?

 

Έχω πάρει παραγγελίες από:

riotshield

elavd

janick

Αυτοί είμαστε ?

 

 

Έστειλα mail το πρωί, ελπίζω μέχρι αύριο να μου έχουν απαντήσει.

 

:?:

Υ.Γ. τα πράγματα των υπολοίπων είναι άμεσα διαθέσιμα? Αν ναι να αλλάξω το delay με κάτι άλλο το οποίο είναι διαθέσιμο .

Κeep on F@$#<B>ing</b>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ταχυδρομικά τελικά πόσα είναι ?

Περιμένω να μου στείλει και o drikoudis παραγγελία και θα σας στείλω τι χρωστάει ο καθένας. Επισης όποιοι μενουν εκτος αθηνας να μου πουν πως να τους τα στειλω (ΕΛΤΑ, courier...) και να μαθουν ποσο περιπου θα κοστισει...Είστε 2-3 νομίζω...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου