Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικό για πετάλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα 40¤ μεταφορικά είναι στανταρ ? Γιατι βλέπω το πακέτο να μεγαλώνει, είναι και το μικτάκι του gto234...

 

Για ρωτήστε και αυτό.

 

Επίσης , παράκληση, υπολογίστε και τα έξοδα της συσκευασίας του δέματος...Για τα 1-σποτ φαντάζομαι θα χωράν σε απλό φάκελο με επένδυση (νομίζω κάνει κάπου 0,8-1 ¤).

 

Αλλά για τον μίκτη δεν ξέρω τι μέγεθος εχει και τι συσκευασία θέλει.

 

Όχι τιποτα άλλο αλλα ειναι 5-6 δεματα να στείλω...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 196
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ: Τον περασμένο Απρίλιο παράγγειλα από το musik-productiv και ενώ όταν έκανα την παραγγελία έγραφε ότι τα μεταφορικά είναι 40 ¤ αφού τους ρώτησα πόσα είναι για Ελλάδα μου είπαν 20 και τελικά με χρέωσαν με 20 ¤. Δεν νομίζω να έχουν αλλάξει τραγικά από τότε οι τιμές.... Επειδή βλέπω να δημιουργούνται μερικά προβληματάκια, θα μιλήσω με το gto234 το απόγευμα αν είναι να κάνουμε εμείς μόνοι μας την παραγγελία μιας και είμαστε στο Ηράκλειο και οι δυο..

Κeep on F@$#<B>ing</b>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ. οποτε είμαστε 6 πλεον. αλλα elavd αν μιλησεις μαζι τους αυριο ρωτα ποσο ειναι τα μεταφορικα για να ξερουμε ποσα χρηματα να δωσουμε στον jam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ. οποτε είμαστε 6 πλεον. αλλα elavd αν μιλησεις μαζι τους αυριο ρωτα ποσο ειναι τα μεταφορικα για να ξερουμε ποσα χρηματα να δωσουμε στον jam.

 

Κάτσε ρε μεγάλε, μας έβγαλες με την μία απ' εξω 8O . Περίμενε να μιλήσω και με τον gto234 :wink:

Κeep on F@$#<B>ing</b>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ θα πάρω τηλ το πρωί και θα σας ενημερώσω για τα μεταφορικά και για το αν εξαρτώνται από τον όγκο ή αν ισχύει ό,τι και στον Thomann.

O Gto234 τι μίκτη θέλει να πάρει?

Είναι πολύ μεγάλος?

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φάκελος με επένδυση συστημένος ξέρει κανείς πόσο επιπλέον βγαίνει;Θα πήγαινα αύριο να ρωτήσω αλλά έχω μάθημα :(

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέες εξελίξεις, μίλησα με το gto234 και αποφασίσαμε για να μη μπλέκουμε τα πράγματα και να κάνουμε μόνοι μας την παραγγελία αφού είμαστε στο Ηράκλειο. ¶ρα είμαστε ΟΚ !!

Κeep on F@$#<B>ing</b>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου