Προς το περιεχόμενο

Τί γινεται με τα στακ???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

:)κ. harilatron  επιτρέψτε μου να συνεχίζω να πιστευω πως προκειτε περι μιας παρεξηγήσεως και πως και εσείς κάνετε λάθος χωρίς να θέλω να σας κατηγορήσω. 1.Σας εχω ξεκκαθαρίσει απο τν αρχή πως είμαι ασχετος οπότε δεν χρειάζεται να το λέτε συνέχεια :)

 

2.δεν θέλω να αγοράσω τπτ απο όλα αυτα που σας λέω. μία ερευνα κάνω και μιλάω υποθετικά με απώτερο σκοπο τη γνώση.

 

ελπίζω να καταλάβατε τι εννοώ. ίσως έκανα λάθος στην όποια παρουσίαση και γι αυτο καποια πράγματα να ακουγονται παράλογα ;). Αν το έκανα οφείλω να αναγνωρίσω το λάθος μου και να ζητήσω συγνώμη πράγμα το οποίο κάνω. Τι παραπάνω περιμένετε? :) ??? :)

Music is what feelings sound like

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

.... Τι παραπάνω περιμένετε? :) ??? :)

 

Μα.... να μας πεις ...

 

.... σαν ποιόν θέλεις να ακούγεσαι ....

 

έτσι ώστε να μπορέσουμε να ...

 

... σε βοηθήσουμε να πάρεις κιθάρα / ενισχυτή / εφφέ κλπ που και θα  προσεγγίζουν το γενικό ηχόχρωμα ΚΑΙ δεν θα τα πετάξεις σε ένα χρόνο.

 

 

 

Και in the process να μαθεις το πως και το γιατί. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ΔΕΝ θέλω να αγοράσω κιθάρα... απλά ρώταγα για μια κιθάρα που μου αρέσει και με ποιον ενισχυτή και λοιπα να τον ταιριάξω... Ευχαριστώ...

Music is what feelings sound like

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Παρακολουθώ το φόρουμ αρκετά χρόνια αλλά γράφω 1η φορα ... νομίζω οτι ο φίλος Γιάννης παραπάνω θέλει λίγη βοήθεια...

 

Φίλε Γιάννη, καταρχήν είναι σεβαστό και πολύ καλά έκανες που ξεκαθάρισες τη θέση σου. Την επόμενη φορά που θα θέλεις να ρωτήσεις κάτι (και πολύ καλά θα κάνεις), κάνε πρώτα τα εξής:

 

1) Διάβασε... εννοώ ψάξε και λίγο μόνος σου, το συγκεκριμένο thread (guitars ,bass klp) έχει 335 σελίδες. κατα 90% οι απαντήσεις που ψαχνεις βρίσκονται σε αυτές...

 

2) Να έχεις υπόψη οτι πισω απο κάθε απάντηση υπάρχει ενας άνθρωπος που κάθετε στον υπολογιστή του στο σπίτι ή στο γραφείο και εχει (εκτος απο μεμονομένες εξαιρεσεις ) την διάθεση να σε βοηθήσει (αλλιώς δεν θα απαντούσε). Για αυτό λοιπόν σκέψου και κάνε σωστές ερωτήσεις για να παίρνεις και ανάλογες απαντήσεις.

 

 

Ελπίζω να δώ ενα καινούριο-"σοφότερο"  ;) ποστ απο εσένα... ισως να μπορούσαμε να σε βοηθήσουμε καλύτερα αν μας εξηγούσες τον λόγο για τον οποίο θέλεις να αποκτήσεις την γνώση που ανέφερες...

beauty is in the simplicity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που σου λένε τα παιδιά είναι ότι η πρόταση σου θα έπρεπε να είναι ως εξής:

 

ρώταγα για μια κιθάρα που μου αρέσει και με ποιον ενισχυτή και λοιπα να τον ταιριάξω... ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΤΟΝ ΤΑΔΕ ΗΧΟ

 

Για να στο πω αλλιώς. Έχεις ένα άσπρο πουκάμισο. Και μας ζητάς συμβουλές για τα ρούχα με τα οποία πρέπει να το συνδυάσεις. Αλλά αν δεν ξέρουμε σε τι στυλ θέλεις να ντυθείς, δεν μπορούμε να σου πούμε...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που σου λένε τα παιδιά είναι ότι η πρόταση σου θα έπρεπε να είναι ως εξής:

 

Για να στο πω αλλιώς. Έχεις ένα άσπρο πουκάμισο. Και μας ζητάς συμβουλές για τα ρούχα με τα οποία πρέπει να το συνδυάσεις. Αλλά αν δεν ξέρουμε σε τι στυλ θέλεις να ντυθείς, δεν μπορούμε να σου πούμε...

σωστος!!!!ετσι παει,μπορεις να κανεις απειρους συνδυασμους αν δεν ξερεις τι ζηταει ο αλλος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου