Προς το περιεχόμενο

Φτηνη κιθαρα με ακριβους μαγνήτες?


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

εντάξει φαίνεται (αφού δεν μιλάει ξεκάθαρα) πως ο 5150 έχει κάπου κάποιο δόντι και σκαπουλάρει το τελωνείο, δεν έχουν πολλοί άλλοι τέτοια δυνατότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει φαίνεται (αφού δεν μιλάει ξεκάθαρα) πως ο 5150 έχει κάπου κάποιο δόντι και σκαπουλάρει το τελωνείο, δεν έχουν πολλοί άλλοι τέτοια δυνατότητα

Το κλεινω εδω,προφανως κ δεν εχεις εμπειρια απο international transactions.

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει φαίνεται (αφού δεν μιλάει ξεκάθαρα) πως ο 5150 έχει κάπου κάποιο δόντι και σκαπουλάρει το τελωνείο, δεν έχουν πολλοί άλλοι τέτοια δυνατότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κλεινω εδω,προφανως κ δεν εχεις εμπειρια απο international transactions.

Εδώ πέφτει όμως από μένα κίτρινη (που δε σημαίνει και τίποτα).

Αφού μιλας σε μέλος που δεν ξέρει ότι ξέρεις και δεν προτίθεσαι να του πεις ότι ξέρεις  και ξέρεις ότι είναι παράνομο (ότι και να σημαίνει αυτό) αυτό που ξέρεις και δεν είναι και σίγουρο ότι θα λειτουργήσει (και μη μου πεις για εμπειρίες εισαγωγής), καλό θα ήταν να του πεις και την μέγιστη (νόμιμη) τιμή που θα πληρώσει σε περίπτωση που θα αποφασίσει να ακολουθήσει την οδό σου.

Το ματάκι του το αναλύεις σε pm.

Λέω γω ...........

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιθεμαι φυσικα να πω αυτα που ξερω σε καποιον που δεν ειρωνευεται κ θελει να μαθει.

 

Τι ειναι παρανομο?

 

Ι'v been driven by a FN good karma vibe!

Πιστεψε το!

 

Oποιος θελει πληρ με πμ γιατι ο Χωστας μοιραζει κιτρινες  :D

 

ΥΓ gdevelek Αυτη εδω εχει σκουρια στους μαγνητες..ηρθε απο το Ορλαντο,να την κρατησω?

 

 

DSC01576.thumb.JPG.a787b01169c21fcc208a041bd09df237.JPG

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα ευχαριστω πολυ ολους για την συμμετοχης σας αλλα βρε παιδια δεν χρειαζεται να σκοτωνομαστε ,κουβεντα κάνουμε.Να σας πω την αληθεια το εχω δει σε πολλες συζητησεις εδω ,γινεται γενικα τις κακομοιρας !!!!  ;D ;D ξεμαλιαζομαστε και οχι τιποτα αλλο μου κανει και ψαλιδα το μαλιοτράβηγμα !!!  ;D ;D...........(Λιγο offtopic και απο μένα για να χαλαρωσουμε ...... :)

 

Εχω παρει ογκοδοι πραγματα απο εξω και εχω πληρώσει τελωνείο κανονικα ,δεν το αποφεύγει κανενας νόμιμα,μονο παρανομα τωρα 5 πανω 5 κατω το σίγουρο είναι οτι θα πληρωσεις.Το αν θα παρανομήσεις με τεχνασματα ειναι καθαρα προσωπικό θεμα του καθενός......γνώμη μου πάντα.

 

Και πάλι ευχαριστω πολυ όλους για την συμμετοχή ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου