Προς το περιεχόμενο

Αγορά Epiphone Les Paul


Προτεινόμενες αναρτήσεις

η ENSLHSCHD εχει βιδωτο μπρατσο που δεν το συνιστω για Les Paul,επισης απο οτι ξαναειδα η αριστερη Les Paul στο αρχικο σου link εχει αμερικανικα κλειδια GROVER (τα οποια ειναι κορυφαια)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...επισης απο οτι ξαναειδα η αριστερη Les Paul στο αρχικο σου link εχει αμερικανικα κλειδια GROVER (τα οποια ειναι κορυφαια)

 

Και πως το παρατήρησες ρε θηρίο;; Με κούφανες :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε panarab77, εγώ σε αντίθεση με τους πολλούς τρέφω ιδιαίτερη συμπάθεια στην οικογένεια της Epiphone...Πόσο μάλλον σήμερα, που υπάρχει αισθητή βελτίωση στην κατασκευή τους και δη στόυς μαγνήτες τους.

 

Ο drummer του γκρουπ μας αγόρασε μια Standard το Πάσχα και πραγματικά η κιθάρα δεν πονάει κάπου. Επιπλέον για το budget που αναφέρεις πράγματι δεν σε συμφέρει να μπεις στη διαδικασία της on-line παραγγελίας. Αν απευθυνθείς στην αντιπροσωπεία (Bonstudio) θα εξυπηρετηθείς μια χαρά.

 

Αν το έχεις αποφασίσει, βουρ. Δεν θα μετανοιώσεις! :wink:

 

Υ.Γ: Αν δεν το έχεις τσεκάρει ήδη, στη στήλη "test" του site (πάνω αριστερά στη σελίδα σου) θα βρεις το σχόλιο μου για την Epiphone Les Paul Standard, να πάρεις άλλη μια γνώμη

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο drummer του γκρουπ μας αγόρασε μια Standard...

 

Ο drummer σας έχει 4 χέρια?? :lol:

 

¶σ'το elavd! ¶κου:

 

Ο drummer παίζει χρόνια τύμπανα (σκοτώνει), πιάνο (αρκετά καλά), κιθάρα (καλύτερα από μένα που...υποδύομαι τον κιθαρίστα).

 

Ο μπασίστας παίζει μπάσο (ασύλληπτα) και γράφει 10λεπτα κομμάτια στο Reason με Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ε-Σ πιανογραμμές.

 

Όταν με αφήνουνε λοιπόν στις πρόβες :D παίζω λιγάκι κιθάρα...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν εναμισυ χρονο αγορασα την custom epiphone zakk wylde και δεν το εχω μετανιωσει καθολου...αν εβρισκα καποια ευκαιρια για καποια epi ακομα θα την επαιρνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν εναμισυ χρονο αγορασα την custom epiphone zakk wylde και δεν το εχω μετανιωσει καθολου...αν εβρισκα καποια ευκαιρια για καποια epi ακομα θα την επαιρνα...

Σε ευχαριστω που σου αρεσει η κιθαρα μου... :wink: :D :D :D

 

Zakk Wylde

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοειται!αν και την αγορασα καθαρα γιατι μπορουσα να παιξω καλα επανω της και οχι τοσο πολυ για τον θεο zakk

ειμαι ικανοποιημενος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοειται!αν και την αγορασα καθαρα γιατι μπορουσα να παιξω καλα επανω της και οχι τοσο πολυ για τον θεο zakk

ειμαι ικανοποιημενος!!

:D :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου