Προς το περιεχόμενο

Αγορά Epiphone Les Paul


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και οι τρεις Zakk Wylde Signature που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή είναι σημείο αναφοράς για την κακογουστιά τους, και αν μη τι άλλο η οικογένεια της Gibson σε αυτόν τον τομέα δεν πόναγε!!

 

Δεν εκπλήσσομαι που ο εμπνευστής τέτοιας κακοποίησης μιας Les Paul φωνάζει στους...τρομοκράτες (υπαρκτούς και μη), "If you're gonna mess with the best, you're gonna die with the rest". Θα κατέβει και για Πρόεδερος;

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ε,ενταξει ο ΖΑΚ ειναι τυπικος redneck μη νομιζεις οτι καταλαβαινει και πολλα απο εξωτερικη πολιτικη,οπως και το 99% των βλαχονοτιων Αμερικανων,καλο παιδι ειναι ομως κατα βαθος,ισως πινει λιγο παραπανω μπυρα απο οτι πρεπει κατα τα αλλα αρνακι ειναι... :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα οι Signature& του Zakk ειναι "signature" τελος!αμα γουσταρει&καποιος την περνει και αν οχι δεν την περνει.Αφου μια κιθαρα γινεται για εναν καλιτεχνη ειναι για τα γουστα του ,οχι για να αρεσει σε ολους,αν αρεσε σε ολους το ειχαμε χασει το παιχνιδιem.icon.tongue.png

Και μου την δινει παρα πολυ Earendil το γεγονος οτι ολοι ασχολουνται με το τι λεει ενας καλιτεχνης και οχι με το τι παιζει......αυτο δεν μπορω να το καταλαβω....στο κατω κατω ο Ozzy ενας ξεφτιλισμενος καταντησε με το reallity αυτο σtο mtv....αυτο τι σημαινει οτι οταν πηγα στο rockwave επρεπε να τον κραξω?προφανως εκλεγα απο την συγκινηση και οι Sabbath και ο Οzzy ειναι θεοι!...(στα λεω με εντελως φιλικο υφος γιατι ειλικρινα δεν καταλαβαινω αυτη την ιδεολογια)em.icon.smile.png&

Οσο για την epiphone ή Gibson signature του Zakk δεν την εχω και δεν ξερω αν θα την παρω ποτε γιατι δεν ταιριαζει με εμενα αυτη την συγκεκριμενη στιγμη και δεν με εκφραζει ,αλλα στο μελλον μπορει να την επερνα ως συλλεκτικο κομματι για διαφορους λογους και θα γουσταρα τρελα !Και για να κλεισω,δεν γινεται ολοι να γουσταρουμε τις ιδιες μπαντες και ιδιους κιθαριστες και τις ιδιες κιθαρες προφανως

(γιατι αυτο δεν θα ειχε ουσια και νοημα,για ολα υπαρχει η μοναδικοτητα) αλλα τουλαχιστον οταν κατι δεν μας αρεσει δεν το κραζουμε...απλα αφηνουμε& σε αυτους που τους αρεσει να γουσταρουνε...em.icon.wink.png

Sorry που εφυγα "off topic" απλα μια παρατηρηση και τιποτα αλλο προς ολους(θα παρακαλουσα να μην συνεχιστει αυτη η κουβεντα και να γυρισουμε στο θεμα μας)εντελως φιλικα ετσι?

λεγαμε κατι για Epiphone Les Paul?em.icon.cool.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε' date='ενταξει ο ΖΑΚ ειναι τυπικος redneck μη νομιζεις οτι καταλαβαινει και πολλα απο εξωτερικη πολιτικη,οπως και το 99% των βλαχονοτιων Αμερικανων,καλο παιδι ειναι ομως κατα βαθος,ισως πινει λιγο παραπανω μπυρα απο οτι πρεπει κατα τα αλλα αρνακι ειναι... :lol:[/quote']

χαχαχαχαχαχα......πεστα Superfunk :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε' date='ενταξει ο ΖΑΚ ειναι τυπικος redneck μη νομιζεις οτι καταλαβαινει και πολλα απο εξωτερικη πολιτικη,οπως και το 99% των βλαχονοτιων Αμερικανων,καλο παιδι ειναι ομως κατα βαθος,ισως πινει λιγο παραπανω μπυρα απο οτι πρεπει κατα τα αλλα αρνακι ειναι... :lol:[/quote']

 

Σύμφωνοι SUPERFUNK, αυτό που θέλω να πω είναι ό,τι ακούγοντας τις...δηλώσεις του,δεν εκπλήσσομαι που είναι τόσο εμετικά τα signature models του.

 

Μάλλον ο μπαμπάς του δεν του αγόραζε μαλλί της γριάς την Ημέρα των Ευχαριστιών και του βγαίνουν ένα-ένα τα συμπλέγματα... :wink:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όσο για σένα φίλε Zakk, δεν διαφωνώ επί της ουσίας με όσα γράφεις. Απλά εγώ, αν και νεαρούλης, είμαι -καλώς ή κακώς- της παλιάς σχολής: Θέλω να ασχολούμαι με ό,σο περισσότερα πράγματα γίνεται από αυτά που διαμορφώνουν την προσωπικότητα κάποιου. Στο κάτω-κάτω, μια ΔΗΜΟΣΙΑ τοποθέτηση του μετέφερα, όχι κάποια κατ'ιδίαν συζήτηση. Αν ο οποιοσδήποτε δεν κρίνεται από τον δημόσιο βίο του, ιδίως αν τυγχάνει επώνυμος, από που θα κριθεί; Μιλάω κυρίως για την προσωπικότητα και όχι τόσο για την καλλιτεχνική αξία.

 

Κι εγώ γουστάρω να τον ακούω στο "Black Utopia" του Sherinian, αλλά συνολικά σαν περίπτωση με απωθεί. Αυτά...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου