Προς το περιεχόμενο

απο τις καλυτερες διαφημισεις που εχω δει....


STEFMAISTER

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο συγκεκριμένος κιθαρίστας τόσο γίδι που είναι πιθανότατα με το guitar rig θα πάθαινε ηλεκτροπληξία από την usb έξοδο του λαπτοπ του  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

(α) Δηλαδή μας λέει ότι πρέπει να ανεβαίνουμε στη σκηνή με Guitar Rig έτσι ώστε να μην μας πλακώσουν τα στακς. Όχι επειδή είναι "καλύτερο" ηχητικά ή πιο πρακτικό για recording αλλά γιατί... κινδυνεύει η σωματική μας ακεραιότητα. Μάιστα.

 

(β) Απέχει έτη φωτός από το να την χαρακτηρίσω προσωπικά έστω και "ανεκτή", μιας και μοιάζει περισσότερο με κακόγουστο κάφρικο αστείο. Περιττό να υπογραμμίσω επίσης ότι με το να είναι υπερβολικά μακάβρια ξεπερνά και μερικά στοιχειώδη όρια.

 

1)ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι το τοσο "extreme" και κακο βρισκεις σ αυτη τη διαφημιση...προφανως καταλαβαινεις οτι ειναι μια διαφημιση των "ακρων"...προφανως οι ανθρωποι που δημιουργησαν το guitar rig γνωριζουν οτι το παρατραβανε με το κλιπακι αυτο...και εκει αποσκοπουν αλλωστε...αν σου εδειχνε οτι ο κιθαριστας πριν πεθανει,καθοταν σπιτι κ εγραφε λιγο στο guitar rig  θα ητανε πιο αστεια κ πιο πετυχημενη??εγω προσωπικα πριν πεσουν οι τιτλοι στο τελος δεν ειχα ιδεα για το που πηγαινε...

 

2)κατα εμενα οι πιο πετυχημενες διαφημισεις ειναι αυτες που ξεπερνανε τα ορια,γιατι σου μενουν μετα..για φαντασου τον Κωσταλα (τον πιο ενδιαφερον ανθρωπο στον πλανητη ;D ;D) να επαιζε σε αυτη τη... ζζζζζζζζζζζζζ :P :P

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάμπολλα μέταλ συγκροτήματα ασχολούνται συστηματικά με  θάνατο, πτώματα, αποσύνθεση, καθαρτήρια, βασανιστήρια, διαβόλους και τριβόλους, και σας πείραξε το "μακάβριο" της διαφήμισης;  ???

 

Νόου ριλέισιονσιπ δε ουάν γουίθ δι όδερ, μέιτι.

 

1)ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι το τοσο "extreme" και κακο βρισκεις σ αυτη τη διαφημιση...

 

Kαι εγώ έχω αρχίσει να αναθεωρώ. Πλέον τίποτα δεν κεντρίζει την νεολαία σαν "εξτρίμ" γιατί πλέον (νομίζουν πως) τα έχουν δει όλα. Κανονικά για να σηκώσετε λίγο το ένα φρύδι θα έπρεπε να έδειχνε το πολτοποιημένο κεφάλι με ωκεανούς αίματος, το ανεύρυσμα στον εγκέφαλο, το χυμένο μάτι να σαλεύει για λίγο πριν τα κακαρώσει οριστικά, την άμορφη μάζα από τα οξέα του στομάχου μαζί με τη χωνευμένη σκορδαλιά με γαλέο που είχε φάει το προηγούμενο βράδυ, τον μαυρισμένο του πνεύμονα από το τσιγάρο, την νεκροψία με όλες τις λεπτομέρειες, τα σκουλήκια να κάνουν πάρτυ στο πτώμα κλπ.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά για να σηκώσετε λίγο το ένα φρύδι θα έπρεπε να έδειχνε το πολτοποιημένο κεφάλι με ωκεανούς αίματος, το χυμένο μάτι να σαλεύει για λίγο πριν τα κακαρώσει οριστικά, την άμορφη μάζα από τη χωνευμένη σκορδαλιά με γαλέο που είχε φάει το προηγούμενο βράδυ, την νεκροψία με όλες τις λεπτομέρειες, τα σκουλήκια να κάνουν πάρτυ στο πτώμα κλπ.

(Ξανα)είδες πρόσφατα τη "Νύχτα των ζωντανών-νεκρών"?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό, αν μιλάμε για το πρώτο, ήταν υπόδειγμα θρίλερ, όχι τα εκτρώματα προς άγραν εντυπωσιασμού και αηδίας στυλ Saw κλπ κλπ. Αν η ταινία σου από πλευράς σκηνοθεσίας, σεναρίου, παραγωγής κλπ. είναι για τον Π, τότε προσπαθείς να βγάλεις κανένα φράγκο με τέτοιες κινήσεις...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή μηπως το τρελλο γουηκεντ στου μπερνυ νο.2??? ;D ;D

υποσημειωση:φιλε bloody το γνωριζεις οντας γηραιοτερος..υπαρχει ολοκληρη κατηγορια ταινιων...τα splatters...εδω κ αρκετα χρονια...

Nαι,η "νεολαια" δυσκολα θα σοκαριστει πια οπως λες κ συ με οσα βλεπει,δε θα διαφωνησω σ αυτο...αλλα θες να μου πεις οτι εσυ σοκαριστηκες και ενοχληθηκες τοσο πολυ με αυτη τη διαφημιση?? ::) με προηγουμενο ποστ απο κατω "Total Eclipse Of The Heart: το "κυριολεκτικό" βιντεοκλίπ!" φαινεται οτι διαθετεις humor... ;)

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(α) Δηλαδή μας λέει ότι πρέπει να ανεβαίνουμε στη σκηνή με Guitar Rig έτσι ώστε να μην μας πλακώσουν τα στακς. Όχι επειδή είναι "καλύτερο" ηχητικά ή πιο πρακτικό για recording αλλά γιατί... κινδυνεύει η σωματική μας ακεραιότητα. Μάιστα.

 

(β) Απέχει έτη φωτός από το να την χαρακτηρίσω προσωπικά έστω και "ανεκτή", μιας και μοιάζει περισσότερο με κακόγουστο κάφρικο αστείο. Περιττό να υπογραμμίσω επίσης ότι με το να είναι υπερβολικά μακάβρια ξεπερνά και μερικά στοιχειώδη όρια.

 

OK  ουτε κι εμενα μου φανηκε και τοσο επιτυχημενη σαν διαφημιση οσο ο τιτλος υπονοει (θεωρω εξαιρετικη τη διαφημιση ενος παροχου ιντερνετ:"στη μανα σου το ειπες?") αλλα οσον αφορα το α) ειναι απλα μια διαφημιση και οχι ενα user manual k β) ας μην ειμαστε και τοσο politically correct.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα να τι γινεται με τα stack!!!

Μεγάλη ατάκα!

 

Και η 2η καλή χαχαχα!

 

Πειράζει τόσο που δεν είχε ποιότητα η διαφήμιση... Διαφήμιση είναι όχι ταινία!

 

Kαι εγώ έχω αρχίσει να αναθεωρώ. Πλέον τίποτα δεν κεντρίζει την νεολαία σαν "εξτρίμ" γιατί πλέον (νομίζουν πως) τα έχουν δει όλα. Κανονικά για να σηκώσετε λίγο το ένα φρύδι θα έπρεπε να έδειχνε το πολτοποιημένο κεφάλι με ωκεανούς αίματος, το ανεύρυσμα στον εγκέφαλο, το χυμένο μάτι να σαλεύει για λίγο πριν τα κακαρώσει οριστικά, την άμορφη μάζα από τα οξέα του στομάχου μαζί με τη χωνευμένη σκορδαλιά με γαλέο που είχε φάει το προηγούμενο βράδυ, τον μαυρισμένο του πνεύμονα από το τσιγάρο, την νεκροψία με όλες τις λεπτομέρειες, τα σκουλήκια να κάνουν πάρτυ στο πτώμα κλπ.

 

Πωπω απίστευτα μαύρη περιγραφή :O

 

Αλλά νομίζω υπερβάλλεις...

Δηλαδή όταν πέφτει το αμόνι στο κεφάλι του άμοιρου κογιότ, δεν γελάει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου