Προς το περιεχόμενο

ΝΕΟ Κομμάτι! Ρίξτε ένα αυτί...


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

;D ;DΠλακα ειχε το αυτι..Λοιπον φιλε,το κομματι ειναι super,ο ηχος σου πολυ καλος,και καλο παιξιμο ;)Μια μικρη ενσταση (αν μου επιτρεπεις),Απο ολο αυτο το γρηγορο(και καλο παιξιμο)σε αυτο το κομματι κατα την γνωμη μου θα ηθελε πιο χαρακτηριστικο παιξιμο σε καποια σημεια.Ισως κατι απο ανατολη?δεν ειμαι σιγουρος..δηλ επαναλαμβανομενα σχηματα που να μενουν στο αυτι(οχι της φωτο ;D)ειδα οτι στο 2ο μερος προσπαθησες για κατι τετοιο.Θελει ομως περισσοτερα σχηματα.Αυτα..συγχαρητηρια παντως για την πολυ καλη δουλεια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρα πολύ καλό. Μου άρεσε και το κλιπάκι πάρα πολύ. Μπράβο, πάντα τέτοια.

 

Καλή προσπάθεια μπράβο σου .

 

Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας και τα καλά σας λόγια!

 

;D ;DΠλακα ειχε το αυτι..Λοιπον φιλε,το κομματι ειναι super,ο ηχος σου πολυ καλος,και καλο παιξιμο ;)Μια μικρη ενσταση (αν μου επιτρεπεις),Απο ολο αυτο το γρηγορο(και καλο παιξιμο)σε αυτο το κομματι κατα την γνωμη μου θα ηθελε πιο χαρακτηριστικο παιξιμο σε καποια σημεια.Ισως κατι απο ανατολη?δεν ειμαι σιγουρος..δηλ επαναλαμβανομενα σχηματα που να μενουν στο αυτι(οχι της φωτο ;D)ειδα οτι στο 2ο μερος προσπαθησες για κατι τετοιο.Θελει ομως περισσοτερα σχηματα.Αυτα..συγχαρητηρια παντως για την πολυ καλη δουλεια ;)

 

Σπανίως προσχεδιάζω τα σόλο μου. Συνήθως σκέφτομαι ένα στάνταρ ξεκίνημα που ταιριάζει και μετά αυτοσχεδιάζω μέχρι να βγεί ένα που να ...ακούγεται! Όντως στο 2ο σόλο ήθελα να ξεκινήσω από ουσάκ κ μετά να το πάω σε πεντατονική.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλό το κομμάτι σου

 

και το βίντεο τα σπαει

 

αλλά σαν σωστός ποζεράς πρέπει όταν σολάρεις να φοράς παντελόνι 8)

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά σαν σωστός ποζεράς πρέπει όταν σολάρεις να φοράς παντελόνι 8)

 

Δίκιο έχεις αλλά και οι ποζεράδες ζεσταίνονται!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

κηπ ον καφρινγκ  ;) ;) τι κιθαρα ειναι αυτη?

 

κιπ ποζινγκ του  ;D

 

 

Είναι customιά του Τζίμη (στην Ιπποκράτους). Πάνω από 10 χρονών όργανο με EMG 81 και Ibanez hardware. Την αγόρασα μεταχειρισμένη περί το 2006 από ενα μέλος του φόρουμ (να ναι καλά) και δεν την αποχωρίζομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις μπηκε το ριφ αρχισα να χτυπιεμαι!

πολυ καλη δουλεια στο συνολο!

 

[move]\m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/[/move]

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου