Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Thomman


Chaostar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε όλους...Το ερωτημα που θα θεσω το ειχα βαλει και σε αλλο topic αλλα μαλλον λογω τιτλου δεν θα προσεχθει..

 

Μετα από συστασεις μελων αποφασισα να παραγειλω καποια πραγματα (μια βαση, θηκη, και καποια καλωδια από το Thomman). Οι τιμες ειταν πραγματικα χαμηλες...ολα μαζι κοστιζαν λιγοτερο απο οσο μονο η βαση στην Ελλαδα!!

 

Μολις μου εστειλαν λοιπον τα στοιχεια του λογαριασμου εκανα καταθεση το ποσον μεσω τραπεζας. Αυτό εγινε την παρασκευή το πρωι...από τοτε δεν εχω λαβει καποιο e-mail. Εστειλα ενα εγω χθες οπου μου απαντησαν οτι δεν εχουν λαβει καποια χρηματα από μενα.

 

Αν καποιος εχει κανει καταθεση για να παρει πραγματα απο τον Thomman ας μας βοηθησει λιγο εδω (ειναι αλλο ενα μελος που εχει το ιδιο προβλημα) γιατι ειταν αρκετα λεφτα και τωρα ειμαι και αφραγκος.

 

Thanx

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την απόδειξη την εχεις κρατήσει φαντάζομαι ε;Επίσης τα έστειλες στο σωστο λογαριασμό να υποθέσω(μ$#@ιες ρωτάω ξέρω)Τα χρήματα για να μεταφερθούν στο εξωτερικό κάνουν 2-5 μέρες εργάσιμες(τουλάχιστον εμένα όταν μου στέλνανε στην εθνική τόσο κάναν οπότε ίσως τα πάρουν αργότερα.Ύστερα αφού έχεις την απόδειξη ότι έδωσες τα λεφτά δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας απλά καθυστερούν λίγο

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την απόδειξη την εχω φυλαξει ευτηχως, ο λογαριασμος ειναι αυτος που μου στειλανε οποτε δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα....

 

Θα περιμενω μερικες μερες ακομα, ελπιζω να μην γινει καμια μ***α

 

Thanx

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εκανες καταθεση αλλα ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΕΜΒΑΣΜΑ (αλλο το ενα αλλο το αλλο) δεν φταιει ο Thomann αλλα η τραπεζα,πεστους να στειλουν Tracer,δηλ. "ψαχτηρι" για την τυχη του εμβασματος σου,κατα 99,9% εχει κολλησει στην ανταποκριτρια τραπεζα της ελληνικης τραπεζας στη Γερμανια.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την ευκαιρία αυτού του post να ρωτήσω και εγώ κάτι.

Ρώτησες τον "Τhomman" αν δέχεται μεταφορά σε Iban;

Αρκετά e-μαγαζιά του εξωτερικού δεν έχουν πρόβλημα και είναι μεγάλη ευκολία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω χρησιμοποιω το web της αλφα για τις μεταφορες στο θωμα κ παντα βλεπει τα λεφτα σε τρεις εργασιμες μερες. Τελευταια φορα πριν κατι μερες που περιμενα μια θηκη ειχε αργησει το ενημερωτικο mail τους αλλα οταν εστειλα mail για να δω τι εγινε μου ηρθε το γνωστο μηνυμα στο κινητο κ ετσι μετα απο 15 μερες ηρθε το πακετο...

 

Δημητρη αν πηγες στην τραπεζα κ εκανες καταθεση μεγα σφαλμα γιατι θα σου κρατησαν προμηθεια τα κερατα σου...εμενα το web μου κραταει μονο0,30¤.

την επομενη φορα να με θυμηθεις γιατι θα σε τσακισω!!

Υπομονη τα λεφτα θα στα βρουνε, κ αν δεν στα βρουνε εχεις την αποδειξη κ θα τους κοψουμε τον πισινο !!! Απλα εστειλες εμβασμα κ οποως προειπε ο funk αργει..Καλη υπομονη κ οταν ξεμπερδεψεις πες το μας.

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δουμε ρε chaostar ...τι θα απογινουμε em.icon.smile.png&τι να κανουμε λες?να στειλουμε κι αλλο mail ?Η πρεπει να απευθυνθουμε στην τραπεζα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω να περιμένω 2-3 μέρες ακόμα, μετά θα στείλω την αποδειξη στον Thomman και βλέπουμε....

 

Αν εχεις καρτα οντως μη ξαναπας μεσω τραπεζας

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε αυτο το iban πρεπει να ειναι σωστο, ο thomann σου στελνει e-mail αν τα λαβει.Για παραδειγμα σε αυτο τον λογαριασμο εστειλα το εμβασμα και πηγαν ολα ρολοι:

 

'Pre Payment 200532.70497, KdNr. 000000* on our Euro account:

Deutsche Bank (Swift code DEUT DE DB 760, IBAN: DE 19 7607 0024 0811 5008 00),Lange Str. 37,D-96047 Bamberg.

 

If your bank should require recipient's address, our address:

Musikhaus Thomann, Treppendorf 30, 96138 Burgebrach, Germany

 

*εκει γραφεις τον αριθμο της παραγγελιας σου ωστε να ξερουν απο ποιον ηρθαν τα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου