Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Thomman


Chaostar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με την ευκαιρία αυτού του post να ρωτήσω και εγώ κάτι.

Ρώτησες τον "Τhomman" αν δέχεται μεταφορά σε Iban;

Αρκετά e-μαγαζιά του εξωτερικού δεν έχουν πρόβλημα και είναι μεγάλη ευκολία.

 

ετσι & αλλοιως ΜΟΝΟ σε ΙΒΑΝ (INTERNATIONAL BANKING ACCOUNT NR) μπορεις να στειλεις τα λεφτα...αυτο εκανε & ο φιλος μας..

 

παντως ρε παιδια τζαμπα ταλαιπωριεστε υπαρχουν & οι πιστωτικες καρτες που ειναι ΜΑΚΡΑΝ ο ασφαλεστερος & γρηγοροτερος τροπος,οποιος τις φοβαται μαλλον εχει πεσει θυμα παραπληροφορησης..

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα φιλε τα δικα μου πηγαν σε δυο - τρεις μερες γιατι μου ειχαν πει καποιοι φιλοι να παω στην EUROBANK λογω συνεργασιας με την Deutsche Bank.

Το δευτερο ειναι πως ο δικαιουχος του λογαριασμου πρεπει να ειναι

Musikhaus Thomann,οπως σου δινω εγω ενα νουμερο λογαριασμου,σου δινω και το ονομα οτι δικαιουχος ειμαι εγω ο ταδε ταδε...και επειδη μου το ζητησανε στην τραπεζα και μου ειπαν οτι αν δεν το γραψουμε,υπαρχει περιπτωση η Deutsche Bank να μην τα βαλει στο λογαριασμο του Thomann και τα λεφτα δεν χανονται αλλα μενουν και περιμενουν μεχρι να τα ζητησουμε πισω.Μαλλον αυτο εχει γινει......και για αυτο εχει υποσημειωση το e-mail του:

"If your bank should require recipient's address, our address:

Musikhaus Thomann, Treppendorf 30, 96138 Burgebrach, Germany"

Πρεπει να πας στην τραπεζα να ζητησεις τα λεφτα η αν μπορεις να συμπληρωσεις τα στοιχεια του εμβασματος να πανε στο λογαριασμο του thomann.

Σου δινω το τηλεφωνο στον thomann του Αγγελοπουλου,μιλας κανονικα ελληνικα και ειναι εξυπηρετικος.

 

apo tis 10:30 eos 18:00 ,ora Ellados, sto parakato til.

Tel: 0049-9546-9223-538 Fax: 0049-9546-9223-24

Me ektimisi

George Angelopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά όπως είπε και ο SUPERFUNK ο καλύτερος, ασφαλέστερος, και γρηγορότερος τρόπος, (το τελευταίο το υπογραμμίζω και θα εξηγήσω γιατί), είναι η κάρτα. Πριν ένα μήνα άλλαξα το αρμόνιο που εκτελούσε, καιρό τώρα, χρέη midi keyboard, με ένα κανονικό midi keyboard. Συγκεκριμένα το Edirol PCR-M80. Στο site του Τhomann είχε στο συγκεκριμένο προιόν μερική διαθεσιμότητα. Παίρνω λοιπόν τηλέφωνο ως είθισται σε τέτοιες περιπτώσεις και ο Γιώργος μου λέει το εξής, υπάρχουν δύο τελευταία τα οποία τα έχουν παραγγείλει ήδη, αλλά επειδή έχουν αργήσει τα σχετικά εμβάσματα, προηγούνται πλέον οι πελάτες που πληρώνουν ακαριαία, δηλαδή οι έχοντες κάρτα.

Ο Θωμάς παιδιά και ο κάθε Θωμάς που έχει επιχείρηση δεν είναι υποχρεωμένος να κρατάει τα προιόντα που του παραγγέλλουμε εις αεί, μέχρι να λυθεί το εκάστοτε πρόβλημα που προκύπτει με τα εμβάσματα, μεταξύ των τραπεζών. Όταν μπορεί, θα φροντήσει να πουλήσει άμεσα.

Το αποτέλεσμα ήταν τελικά εγώ να πάρω το Εdirol και κάποιος άλλος, (ελπίζω όχι έλληνας), ατυχής ευρωπαίος, που πιθανώς το είχε παραγγείλει πολύ πριν από εμένα, να περιμένει την επόμενη παρτίδα.

Αν και έχω χώσει αρκετά χρήματα σε αγόρες μέσα από το internet ποτέ δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα με την κάρτα. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν Chaostar πήρα τηλέφωνο και μίλησα με έναν γερμανό γιατί ο Γιώργος είχε φύγει.....δεν ήταν τίποτα τελικά !μου είπε ότι τα πράγματα μου φύγανε χθες απλά είχε αργήσει η τράπεζα....

οποτε όλα ok!Σκέψου ότι και τα δικά σου θα είναι ok αν αναλογιστείς ότι τα λεφτά εγώ τα έβαλα στις 28 σεπτεμβρίου!!!Για σενα δεν μπορεσα να ρωτησω γιατι ηθελε τον κωδικο της παραγγελιας σου αλλα σου λεω μην φοβασαιem.icon.smile.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ. Χιλια ευχαριστω, μολις εστειλα ενα mail να με ενημερωσουν και αν κατι δεν παει καλα θα παω από την τραπεζα να τους αρχισω στις φάπες :)

 

Μεγεια τα πραγματα σου οτι κι αν πήρες

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου