Προς το περιεχόμενο

Χρωματιστοι λεβιεδες;


nickkk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το να πάρεις ένα δεύτερο λεβγιέ  ;D σε άλλο χρώμα γιατί δεν το σκέφτεσαι  ???

Από πού? Αυτό ψάχνουμε...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

http://www.axcessories.com/products.asp?cat=57

 

 

Νομιζω ότι η κιθάρα έχει οriginal floyd rose, αλλά καλό είναι να ρωτήσεις τον πωλητή.

 

Το συγκεκριμένο κατάστημα που λίνκαρα δεν το ξέρω, αλλά λογικά θα υπάρχουν και άλλα με λεβγιέδες  ;D

 

 

Edit: Μάλλον έχω καταλάβει λάθος... δεν θέλεις να πάρεις την κιθάρα αλλά το λεβγιέ ;D ... έπρεπε να το καταλάβω, αφού κοιτάς τέτοια κατασκευάσματα... ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ έχω να προτείνω ττην βαφή με σπρέυ MOTIP για καλοριφέρ κλπ (που αντέχουν σε άνω των 600 βαθμών θερμοκρασία) αφού πρώτα ξύσεις τον λεβιέ με γυαλόχαρτο 800αρι και 1000αρι και μετά λούστρο από πάνω... Η λογική λέει πως θα πετύχει...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.axcessories.com/products.asp?cat=57

 

 

Νομιζω ότι η κιθάρα έχει οriginal floyd rose, αλλά καλό είναι να ρωτήσεις τον πωλητή.

 

Το συγκεκριμένο κατάστημα που λίνκαρα δεν το ξέρω, αλλά λογικά θα υπάρχουν και άλλα με λεβγιέδες  ;D

 

 

Edit: Μάλλον έχω καταλάβει λάθος... δεν θέλεις να πάρεις την κιθάρα αλλά το λεβγιέ ;D ... έπρεπε να το καταλάβω, αφού κοιτάς τέτοια κατασκευάσματα... ;D ;D ;D

 

η κιθαρα μου εχει original floyd rose και λεω για τα πιο ακυρα χρωματα (πορτοκαλί-μπλε κτλ:o:D)οχι τα συνηθησμενα (ασημενιο-μαυρο-χρυσο)

μαλλον για βαφη βλεπω αλλα εάν καποιος βρει κανενα καλο σιτε ας στειλει  ;)

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 Το να πάρεις ένα δεύτερο λεβγιέ  ;D σε άλλο χρώμα γιατί δεν το σκέφτεσαι  ???

 

Αυτό ρωτάει, που μπορεί να βρει τέτοιο πράμα, αλλά κανείς δεν απαντάει, καθώς πολύ απλά σε τέτοια χρώματα δεν παίζουν έτοιμα, οπότε καλύτερα να το φτιάξει μόνος του

 

 

Edit: Άσχετο, αλλά γιατί έκανα quote και πέταξα εξυπνάδα κάτι που εγράφη δέκα μέρες πριν;

Γράψτε λάθος  :-[

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου